Нагороди та премії КорпораціїТяньши

 

 
   Корпорація Тяньши користується заслуженим авторитетом на міжнародному ринку торгівлі. Визнання та нагороди, які вона отримує, обумовлені як високою якістю та ефективними властивостями продукції, так і якістю обслуговування, а також багатосторонньою громадською діяльністю Корпорації. Тут представлені лише деякі з великої кількості нагороди Корпорації.

 

2009

   25 жовтня 2009 на щорічній церемонії нагородження найкращих керівників КНР та VI-ій конференції з управління людськими ресурсами корпорація “Тяньши “ отримала нагороду за особливі успіхи в галузі управління людськими ресурсами і стала “ Найкращим підприємством-роботодавцем Китаю - 2009 року “.

 

   В кінці 2009 р. в Джакарті корпорація Тяньши отримала нагороду від MUI і стала першою компанією, що увійшла в систему гарантій Халяль.

   2 лютого 2010 Корпорація Тяньши стала першою в номінації Найкраще підприємство у галузі безпеки харчових продуктів в 2008-2009 рр.

 

2006

   Міжнародний фонд біотехнологій імені академіка І. М. Блохіної в рамках конкурсу Інноваційні проекти та розробки в галузі екології та раціонального природокористування нагородив Корпорацію Тяньши дипломом першого ступеня за інноваційний проект Екологічно чисті біотехнології виробництва БАДТяньши“ ”.

2005

   Всекитайський фонд захисту прав споживачів двічі (вперше - в 2004 році) назвав Корпорацію Тяньши “ “ Організацією, яка гарантує якість продукції і післяпродажний сервіс, що захищає законні права та інтереси своїх споживачів “.
   За результатами досліджень, проведених Китайським комітетом з оцінки успішних приватних науково-технічних підприємств і підприємців, Корпорація “ Тяньши “ отримала звання “ Найкраще приватне науково-технічне підприємство Китаю
.

 

 

   Центр популяризації відомих торгових марок під назвою Всекитайський рух за якість продукції , заснований Головним державним управлінням контролю за якістю, перевіркою і карантином нагородив серію продукції під торговою маркою ТяньшизваннямМарка з гарантованою якістю.

2004

  

   20 грудня Корпорації Тяньши вручений сертифікат про включення до списку 10 підприємств, що ведуть чесну торгівельну діяльність. Відбір підприємств здійснювався шляхом громадського опитування, анкетування 30-ма друкованими виданнями спільно з найпопулярнішими внутрішньокитайськими Інтернет-сайтами. Основне завдання даного заходу полягає у створенні середовища справедливої ​​конкуренції для соціалістично-економічного ринку і більш благополучної основи для інтеграції зі світовою економікою. Сам факт входження до складу цього списку повною мірою з'явився свідченням того, що щирість, чесність у господарській діяльності Корпорації “ Тяньши“ широко визнані споживачами.

   13 листопада корпорація “ Тяньши “ увійшла до списку “ 100 перших китайських підприємств третього випуску, які динамічно розвиваються “, складений за підсумками конкурсу оцінки великих підприємств, організованого Пекінським торгово-економічним університетом, Китайською асоціацією підприємництва осіб, які отримали освіту за кордоном спільно з журналом “ Сучасний менеджер “. Конкурс підтриманий Економічним відділом Всекитайської асоціації промисловості і комерції, Департаментом середніх і малих підприємств при Комітеті розвитку і реформ Китаю.

 

 

    28 червня корпорація “ Тяньши “ зайняла 64-е місце в Китаї і 1-е місце в місті Тяньцзині в списку “ 500 найкращих брендів Китаю 2004 року “, оголошеному Всесвітньою лабораторією брендів (WBL) і Всесвітнім економічним форумом (WEF).

 

 

   23 лютого корпорація Тяньши отримала звання Підприємство, яке гарантує  якість продукції і післяпродажний сервіс, присвоєне Китайською асоціацією контролю якості.
    Міністерство охорони здоров'я Румунії нагородило Корпорацію
Тяньши дипломом За розвиток і впровадження передових біотехнологій.

 

 

   27 листопада корпорація Тяньши увійшла до списку 100 найкращих життєстійких підприємств Китаю, зайнявши 20-е місце. Відбір був організований Всекитайською федерацією промисловості і комерції спільно з вітчизняними ЗМІ з метою виявлення найкращих підприємств, що володіють величезною життєстійкістю, вмінням протистояти ризикам і механізмом довгострокового розвитку.

    У вересні 2003 року Компанія з розвитку біоінженерії при корпорації “Тяньши ” була в списку “ 100 найсильніших китайських  підприємств в сфері харчової промисловості і виробництва ”, складеним Департаментом статистики промисловості та транспорту КНР і Китайською асоціацією харчової промисловості.

    У жовтні після досліджень, проведених Китайським комітетом за оцінкою видатних приватних науково-технічних підприємств і підприємців Корпорація “ Тяньши “ отримала звання “ Найкраще приватне науково-технічне підприємство Китаю .

 

    18 березня компанія з розвитку біоінженерії при Корпорації Тяньши була визнана Адміністрацією міста Тяньцзиня одним з Десяти найкращих приватних підприємств з експорту міста Тяньцзиня 2003 року.
    15 березня корпорація
Тяньши призначена заступником голови Товариства зі сприяння промисловості й бізнесу китайців світу.

   9 березня компанія з розвитку біоінженерії при Корпорації Тяньши завоювала премію 2-го ступеня в конкурсі - Найкращі знання про якість і споживачів кубка Тяньши-3.15.

 

 

     26 лютого Китайський фонд із захисту прав споживачів нагородив серію оздоровчої продукції марки “ Тяньши “, що випускається Корпорацією Тяньши, званням Найкраща торгова марка за стандартами якості та сервісу.
    26 лютого Асоціація зовнішнього торгово-економічного співробітництва Китаю присвоїла Корпорації “ Тяньши “ статус організації-заступника голови даної Асоціації.
    У лютому Комітет управління Зоною високих технологій Уцин міста Тяньцзиня присвоїв Корпорації “ Тяньши “ звання “ Найкраща організація з безпеки виробництва 2003 року “.
    1 січня корпорація
Тяньшиотримала приз навчального загону на Форумі  Вікова перемога навчального Китаю .

2003

 
    4 листопада корпорація “ Тяньши “ визнана членом Асоціації підприємств міста Тяньцзиня та Асоціації підприємців міста Тяньцзиня.
    У листопаді Міністерство охорони здоров'я КНР нагородило Корпорацію
Тяньши почесною грамотою За безоплатну допомогу в боротьбі з поширенням вірусу SARS.
    18 жовтня Корпорація
Тяньши стала спонсором заходу з поширення стандартів фізичного здоров'я китайських школярів 2003-2004 років.

 

 

    У серпні поживні порошки з високим вмістом кальцію, вироблені Компанією біотехнологічного розвитку при Корпорації Тяньши, отримали від Адміністрації міста Тяньцзиня звання Тяньцзиньська відома продукція.
    Інститут контролю та експертизи якості міста Тяньцзиня присвоїв Корпорації  “ Тяньши ”  звання “ Сумлінного і якісного підприємства “.

 

  

 

   8 липня Компанія біотехнологічного розвитку при Корпорації Тяньши “ була включена в список “ 10 найсильніших китайських підприємств з виробництва оздоровчих продуктів харчування для експорту “ і “ 10 найсильніших китайських приватних підприємств з виробництва оздоровчих апаратів та інструментів “.

 

 

    8 липня Компанія біотехнологічного розвитку при Корпорації Тяньши увійшла до списку 100 найсильніших китайських підприємств з виробництва оздоровчих продуктів харчування 2000-2002 років.
    25 червня корпорація
Тяньши увійшла до списку 100 найсильніших підприємств у місті Тяньцзині, зайнявши 17-те місце.

 

    18 березня корпорація Тяньши увійшла в десятку Найкращих кооперативних і приватних підприємств з експорту міста Тяньцзиня 2002 року.

 

 

    У березні Компанія з розвитку біотехнологій і Компанія з розвитку біоінженерії при Корпорації Тяньши були внесені Асоціацією харчової промисловості міста Тяньцзиня в список 50 найсильніших підприємств харчової промисловості міста Тяньцзиня 2003 року .
    10 березня корпорація
Тяньши отримала почесну грамоту За внесок у благодійну діяльність Китаю, видану Китайським комітетом зі сприяння благодійної справи.
    У лютому серія оздоровчої продукції, що виробляється Корпорацією “Тяньши ”, була визнана Китайським комітетом редакції довідника жіночих і дитячих продуктів “ Рекомендованою продукцією для дітей і жінок Китаю ”.
    У лютому Корпорація “ Тяньши “ була визнана Адміністрацією міста Тяньцзиня як “ Цивілізована організація міста Тяньцзиня в 2001-2002 роках ”.

2002

 
    Російська академія природних наук нагородила Корпорацію Тяньши почесним дипломом За досягнення в науці та біотехнології, а також медаллю ім. Е. Дашкової - російського громадського та державного діяча.
    Китайська асоціація з питань країнознавства назвала Корпорацію
ТяньшиДержавна база дослідження галузі мережевого маркетингу та Державна база дослідження охорони здоровя продукції. Президент Лі Цзиньюань отримав запрошення стати науковим співробітником зазначеної установи.
    30 грудня Корпорація “ Тяньши ” отримала почесне звання “ Організація, що забезпечує якість і сервіс “, видане Тяньцзиньським  Управлінням контролю якості.
    14 листопада корпорація
Тяньши отримала Премію любові до людей на Третіх Всекитайських спеціальних олімпійських іграх.

 

 

   6 вересня серійна продукція, яка вироблена Корпорацією Тяньши, була рекомендованою оздоровчою продукцією для Третіх Всекитайських спеціальних олімпійських ігор.
   У червні Корпорація
Тяньши отримала премію За видатний внесок у справу національного згуртування і прогресувід Китайського комітету з національних справ.
    28 квітня Корпорація “ Тяньши “ отримала звання “ Організація озеленення 1999-2000 років “.
    23 квітня Корпорації “ Тяньши “ присвоєно Тяньцзиньською благодійною асоціацією почесне звання “ Милосердя, внесок і допомога “.
    6 березня корпорація
Тяньши отримала премію за підтримку та надання допомоги інвалідам.
   2 березня корпорація “ Тяньши “ посіла 1-ше місце з оподаткування в Зоні високих технологій Уцин міста Тяньцзиня.
   У березні Корпорація “ Тяньши “ увійшла до списку “ 100 найпотужніших підприємств міста Тяньцзиня “, складеного Адміністрацією міста Тяньцзиня.
    У лютому Корпорація
Тяньши увійшла до списку 50 найсильніших підприємств у харчовій промисловості, складеного Адміністрацією міста Тяньцзиня.

 

  

 

   Міжнародна академія екології та Комітет з вивчення екології та безпеки життя при ООН за внесок у підтримку міжнародної екологічної безпеки присвоїли Корпорації Тяньши почесне звання Найкраще підприємство, що відповідає міжнародним вимогам екологічної безпеки.

2001

   Корпорацію Тяньши внесено в Золоту книгу Росії як компанію з бездоганною репутацією, яка зробила величезний внесок у розвиток економіки Росії та оздоровлення росіян.
    На Другому Тяньцзиньському міжнародному ярмарку продуктів харчування та напоїв серійна продукція, яка вироблена Корпорацією
Тяньши, отримала премію Найкращого сучасного споживання.
    18 серпня на Міжнародному фестивалі охорони здоров'я Китаю Корпорація
Тяньши увійшла до списку 10 найкращих підприємств, що випускають оздоровчу продукцію в 2000 році.
    Корпорація
Тяньши увійшла до числа 50 найпотужніших підприємств Китаю з виробництва оздоровчих продуктів харчування в 2000 році.
    Корпорація
Тяньши отримала приз за внесокв духовну цивілізацію на Тяньцзиньському Міжнародному фестивалі комічного мистецтва.

2000


  Корпорація Тяньши внесена до списку 100 зразкових підприємств Китаю, які випускають високоякісну продукцію.
   Корпорація
Тяньши включена в Китайську асоціацію підприємців.
  Корпорація
Тяньшиотримала почесне звання Прогресивний науково-технічний колектив 2000 року повіту Уцин.
  Корпорація
Тяньши за допомогою опитування громадської думки отримала почесне звання Найкраще китайське підприємство нового століття.

1999


   2 листопада корпорація Тяньши була прийнята Фінансово-податковою інформаційною мережею Китаю до лав підприємств Правління Мережі.
   У Третьому пекінському міжнародному телеконкурсі акторів-аматорів пекінської опери та опери кунцюй Корпорація
Тяньши отримала Спеціальний почесний приз.

1998

 

    Корпорація Тяньши отримала нагороду Здоров'я людству на Другому Всекитайському медичному семінарі з питань кальцієвого обміну.

1997


    Корпорація “ Тяньши “ отримала почесну грамоту “ За винахід унікальної оздоровчої продукції “ на конференції винахідників і підприємців Азії та Америки.

1996


   Компанія біотехнологічного розвитку при Корпорації Тяньшибула прийнята в члени Ради Якості та споживання.

 

 

Нагородипродукції " Тяньши "

 

   Запорука успіхуТяньши - чудова якість продукції, яка має не лише державні сертифікати якості, а й численні дипломи, грамоти і медалі, присвоєні китайськими та міжнародними комітетами якості продукції, іншими організаціями. Крім того, багато продуктів Тяньши відзначені знаками міжнародного визнання за внесок у лікування різних захворювань.

 2005

   21 січня Біокальцій Тяньши для дітей був визнаний Всекитайською Асоціацією охорони здоров'я Найкращою продукцією в галузі оздоровчої продукції Китаю.
 

 

   18 січня Всекитайська федерація легкої промисловості нагородила Женьшеневі та гідрогелеві косметичні серії по догляду за шкірою обличчя марки “ Тяньши “ призом “ Найкраща новаторська продукція “.

 

 

2004

   27 жовтня на Четвертому китайському міжнародному фестивалі охорони здоров'я капсули Сань-Гао від Тяньши увійшли до списку

10 найкращих оздоровчих препаратів .
    4 жовтня Міністерство охорони здоров'я Румунії нагородило Корпорацію
Тяньши премією за оздоровчу продукцію марки Тяньши.
    Китайський фонд із захисту прав споживачів дав серійній оздоровчій продукції марки
Тяньши звання Найкраща торгова марка за стандартами якості та сервісу.

2003

   Китайська асоціація контролю та експертизи якості дала Корпорації Тяньши “ звання “ Підприємство, яке гарантуватиме якість продукції і післяпродажний сервіс “.

 
     Продукція Тяньши визнана Рекомендованою продукцією для дітей і жінок Китаю ”.
   Серія оздоровчої продукції, що виробляється Корпорацією “ Тяньши “, визнана Китайським комітетом редакції довідника жіночих і дитячих продуктів “ Рекомендованою продукцією для дітей і жінок Китаю ”.
  
Всекитайський комітет контролю якості продукції видав сертифікат якості серії кальцієвої продукції, оздоровчої продукції та препарату Холікан

   “ Тяньши ”, а також назвав Корпорацію Тяньши “ передовим підприємством, що забезпечує якість продукції і післяпродажний сервіс.
   
Французька комісія з нагляду, оцінки якості та технічних показників рекомендувала для вживання Спіруліну Тяньши “ як високоякісну китайську продукцію.
   
Всекитайський організаційний комітет міжнародного святкування Дня оздоровчої продукції третього скликання визнав Кордіцепс “ Тяньши “ в числі 10 найкращих оздоровчих продуктів.                                                              

  2002

    Американський міжнародний комітет з питань контролю якості (IQAC) рекомендував Хітозан Тяньши як високоякісну продукцію.

 

    Азіатсько-американський комітет з питань комерційного та економічного співробітництва (ETCC) рекомендував Хітозан Тяньши для продажу на міжнародному ринку.
    Виставковий центр китайської продукції в Лос-Анджелесі США рекомендував Хітозан
Тяньши як виставкову продукцію для міжнародного контакту і демонстрування.

  Всекитайський комітет зі сприяння міжнародної торгівлі, а також французький Комітет з питань якості науково-технологічної продукції рекомендував Холікан “ Тяньши “, Кордіцепс “ Тяньши “ і Спіруліну “ Тяньши“ для продажу на європейському ринку.
   Міжнародною Асоціацією зі сприяння просування продукції при ООН продукція “ Тяньши “ визнана офіційною для всіх установ і організацій ООН.

   Серія оздоровчих БАДів Корпорації “ Тяньши “ була визнана єдиною рекомендованою оздоровчою продукцією для спортсменів на Третій всекитайській спеціальній олімпіаді.
   На міжнародній виставці нових досягнень в промислових технологіях “Алмасід “, що відбулася на Кіпрі, продукція “ Тяньши “ отримала золоту медаль за видатний внесок у галузі лікування онкологічних захворювань.
    Всекитайський комітет контролю якості продукції видав сертифікат за високу якість серії кальцієвої продукції, оздоровчої продукції та препарату Холікан “ Тяньши “, а також назвав Корпорацію “ Тяньши “ передовим підприємством, що забезпечує якість продукції і післяпродажний сервіс.
    Холікан
Тяньши нагороджено золотою медаллю на Другій китайській виставці нових і спеціальних медичних препаратів.

2001

  Оздоровча продукція марки Тяньши була визнана єдиною у своїй сфері оздоровчою продукцією на Міжнародному фестивалі комічного мистецтва в Тяньцзині.

   ХоліканТяньши був включений до списку 10 найкращих оздоровчих продуктівна Другому китайському міжнародному фестивалі охорони здоров'я.

   Міжнародна Академія кадрових ресурсів в авіації і космонавтиці визнaла оздоровчу продукцію марки Тяньши найкращою продукцією для льотчиків і космонавтів.

   Чай Тяньши для схуднення був визнаний рекомендованою продукцією на заході Вибір продукції для здорової сім'ї 21 століття ”.

2000

   Холікан Тяньшинагороджено золотою медаллю на Другій китайській виставці новинок і спеціальних брендів оздоровчої та медичної продукції.

1999

  Оздоровча продукція марки Тяньшибула визнана єдиною рекомендованою оздоровчою продукцією для Міжнародного чемпіонатугімнастики.


   БіокальційТяньшинагороджений золотою медаллю на П'ятій китайській міжнародній виставці найкращої оздоровчої продукції.

1998

   Серія продукції з високим вмістом кальцію марки Тяньширекомендована Всекитайським фондом захисту прав споживачів.

   На Другому всекитайському симпозіумі з питань кальцієвого обміну серії продукції Корпорації Тяньшибула присвоєна премія за внесок у справу оздоровлення людства.

1997


   Біокальцій “ Тяньши ” нагороджено золотою медаллю на міжнародній конференції в Нью-Йорку (США) з питань міжнародного співробітництва винахідників, підприємців та інвесторів.
   Біокальцій
Тяньшинагороджено премією Американського міжнародного коледжу традиційної китайської медицини за видатний внесок в геріатрії.
   Біокальцій “ Тяньши ” нагороджено премією Асоціації американських і азіатських винахідників за унікальність винаходу в області оздоровчої промисловості.

  Апарат електронної акупунктури Дун Бао від “ Тяньши ” нагороджено золотою медаллю на першій міжнародній виставці нових винаходів і нових технологій імені А. Ейнштейна.

1996


    Біокальцій Тяньшинагороджено золотою медаллю на Всекитайській виставці винаходів і патентів 1996 року.

   Апарат електронної акупунктури Дун Бао від
Тяньшивідзначений золотою медаллю на Міжнародній виставці винаходів в Пекіні.

1995

   Біокальцій Тяньшивизнано Китайським Комітетом з оцінки продукції для жінок і дітей найулюбленішим продуктом вищеназваних груп населення.
 

1994


  Біокальцій Тяньшиназвано найкращим продуктом і найкращим сучасним споживчим товаром на Другій міжнародній виставці продуктів харчування в Тяньцзині.

   Біокальцій “ Тяньши ” нагороджено золотою медаллю на виставці профілактичної та оздоровчої продукції, яка була присвячена Шостому міжнародному тижню техніки і світу.
   Біокальцій
Тяньшибув рекомендований як унікальна в своїй сфері оздоровча продукція на Міжнародному чемпіонаті з плавання.

  На кожен БАД є висновок державної санітарно-епідеміологічної експертизи України.

 

   В 2001 році компанія “ Тяньши ” отримала сертифікат ТАНЕБЖ (Тихоокеанської академії наук екології та безпеки життєдіяльності)Найкраще підприємство з міжнародного захисту екології “.

 

МіжнароднийсертифікатякостіISO9001-2000

  Особливістю стандартів є те, що вони висувають вимоги не до якості продукції безпосередньо, а до системи організації управління виробництвом, яке покликане забезпечувати передбачуваний і стабільний рівень якості продукції. З точки зору стандартів серії ISO 9000, якісною вважається та продукція, яка задовольняє як специфічним (прописаним), так і передбачуваним (не прописаним) очікуванням клієнта.

   Міжнародний сертифікат якості ISO 9002 (International Organization for Standardization - Міжнародна організація по стандартизації) - міжнародний стандарт якості, який передбачає сувору оцінку якості і безпеки продукції по 20 критеріям. Сертифікат ISO-9002 гарантує якість і безпеку продукції, забезпечені системою контролю якості ISO-9002. Міжнародна організація по стандартизації (ISO) створена в 1946 році в Женеві, де і зараз знаходиться штаб-квартира центрального секретаріату. Організація розвиває різні види міжнародних стандартів. Стандарти серії ISO-9000 прийняті більш, ніж в 90 країнах світу в якості національних. Стандарт ISO-9002 розроблений і потім прийнятий в якості міжнародного стандарту якості в 1987 р.

  Сертифікат GMP (Good Manufactured Practice - хороша практика виробництва) - міжнародний галузевий стандарт виробництва, що представляє собою набір норм, правил і вказівок щодо виробництва лікарських засобів, медичних пристроїв, виробів діагностичного призначення, продуктів харчування, біологічно активних добавок до їжі і активних інгредієнтів. Сертифікат GMP підтверджує належну екологію в місцях збору сировини, відповідність умов і технологій виробництва, якості виготовлення, а також умов зберігання, транспортування та супроводу заявленому виду продукції. Умови і технології виробництва - це зокрема здійснення виробничого процесу в “ особливо чистих цехах “ - приміщеннях з екологічно безпечних будівельних матеріалів та обладнання, приміщеннях з вхідними шлюзами, що забезпечують особливий режим фільтрації повітря та належну мікробіологію (кількості мікроорганізмів на кубометр повітря). Умови і технології виробництва - це також мінімізація людського чинника у виробництві, тобто використання співробітниками цеху стерильно-чистого одягу, здійснення за ними регулярного обов'язкового лікарського і психологічного контролю. Дотримання стандарту GMP гарантує високу якість виробництва, упаковки і маркування продукції. Підприємства, сертифіковані за стандартами GMP, щорічно інспектуються для підтвердження відповідності виробництва вимогам GMP стандарту. Стандарт GMP розроблений Всесвітньою Організацією Охорони Здоров'я (ВООЗ) і вперше застосований в США в 1963 році, а потім розроблено (з деякими відмінностями) і для ЄС (Європейських Країн).

  Сертифікат FDA (Food and Drug Administration - Управління з продовольства і медикаментів) - міжнародний сертифікат безпеки, підтверджує безпечність продукції при перевірці її по ряду критеріїв і в т.ч. при перевірці на радіоактивну безпеку. FDA - це державний орган США по контролю за лікарськими засобами, медичною технікою і медичними дослідженнями. Сертифікація FDA вкрай важлива для виробника, тому що передбачає перевірку продукції на відповідність найбільшому числу критеріїв безпеки. Сертифікація продукції FDA можлива тільки після отримання виробником сертифіката GMP.

  Сертифікат HACCP (Hazard Analysis and Critical Control Points - Аналіз ризиків і критичні контрольні точки) - є міжнародний галузевий стандарт, що встановлює вимоги до систем управління безпекою продуктів харчування. Головна ідея HACCP (в українській транскрипції ХАССП, він же ISO-22000) - контроль за умовами і процесами виробництва, які є критичними для безпеки харчових продуктів. HACCP - це сертифікат екологічної чистоти. HACCP - це сертифікат якості харчової продукції, що є в даний час основною моделлю управління якістю і безпекою в харчовій галузі, що істотно знижує ризики виникнення небезпеки для життя і здоров'я людини.

  Сертифікат HALAL (ісламський сертифікат схвалення). 8-го березня 2007 року корпорація Тяньшиперший раз отримала сертифікат Халал від системи LP POM MUI (Індонезія). 9-го березня 2009 року корпорація Тяньши знову отримала сертифікат Халал з оцінкою “ А “.
HALAL - від арабського al-halal - дозволене, в українській транскрипції - Халал або Халяль. Необхідно відзначити, що HALAL не є стандартом вимог для виробника. HALAL - Certificate - це “ Система добровільної сертифікації продукції та послуг на відповідність канонам Ісламу “. Сертифікат HALAL має дозвільне значення і має на увазі те, що до складу такої продукції не входить свинина та її компоненти. При цьому допускається присутність м'яса інших тварин і птахів за умови, що вони забиті за суворими мусульманськими правилами. Виконання цих правил означає, така продукція відповідає нормам Ісламу - релігії чистоти, а значить, придатна для вживання в їжу мусульманами. Їжа HALAL - це натуральна, органічно здорова їжа. HALAL - це глобальний бренд, це марка якості та довіри. Виробники всіх цивілізованих країн сьогодні проводять “ Халал-сертифікацію “.  В квітні 2010: Корпорація Tiens успішно пройшла всебічну перевірку за програмою сертифікації KOSHER і отримала сертифікат в органі сертифікації KOSHER в США - KSE (Kosher Supervision of America). Сертифікацію пройшли 4 види продукції.
  Сертифікат KOSHER (kosher - на івриті (Ізраїль) означає придатний, що підходить, тобто корисний, якісний; в українській транскрипції - Кошер; прикметник “ кошерний “ - дозволений законами іудаїзму). Необхідно відзначити, що KOSHER (як і HALAL) не є стандартом вимог для виробника. Кошер - це комплекс правил, яким повинні відповідати продукти, що вживаються віруючими в їжу. Ці правила відображені у священній книзі, яка є частиною Старого Завіту. Сертифікат KOSHER означає: дозволено до вживання в їжу згідно єврейському релігійному закону. Згідно з цим законом вживання в їжу допускається тільки екологічно чистий, корисний для здоров'я продукт, тобто продукт, придатний для тіла і душі. Кошерна їжа - це їжа, приготована по єврейським релігійним звичаям. Кашрут - це система кошерного харчування - це найдавніша мудрість єврейського народу. Кашрут - це система раціонального харчування з урахуванням різнорідності і сумісності продуктів м'ясних, молочних, мінеральних і т.д. Сертифікат кошерності - KOSHER - це сертифікат, що підтверджує чистоту продукції, її корисність і доцільність застосування.

 

 

 

 

Designed by Platinum All rights reserved.

Відео Тяньши