Народжена на Сході, міжнародна корпорація “ Тяньши ” стала надбанням всього світу!

  Засновником міжнародної корпорації “ Тяньши ” є пан Лі Цзиньюань – магістр ділового адміністрування Інституту міжнародної торгівлі Університету Нанькай, економіст. Голова правління і генеральний директор міжнародної корпорації “ Тяньши ” і Компанії біотехнологій “ Тяньши ” (США), пан Лі Цзиньюань добре відомий в Китаї і за кордоном як підприємець, педагог, філантроп і громадський діяч. В молодості він займався бізнесом, пов’язаним з енергетикою, виготовленням продукції харчування і медикаментів, накопичивши багатий досвід управління.

  В 1995 році пан Лі Цзиньюань створив корпорацію “ Тяньши ” у м. Тяньцзині, яка вже через три роки вийшла на міжнародний ринок. В даний час “ Тяньши “ – це транснаціональна компанія, що розвиває бізнес в таких сферах, як біотехнології, навчання, роздрібна торгівля, туризм, фінанси, міжнародна торгівля, електронна  комерція і т.д., об’єднюючи промислові, комерційні і фінансові капітали. В 1998 році компанія удостоїлася головної премії “ Прогрес в здоров’ї людства ” від міжнародної організації охорони здоров’я.

  Бізнес корпорації розвивається в 190 країнах світу, філіали відкриті в 110 країнах і регіонах планети. Оздоровча продукція, апарати та прилади для підтримки здоров’я, косметика, товари для дому та інша інноваційна продукція, яка розроблена корпорацією “ Тяньши “ принесла більше ніж 20 000 000 сімей – постійним споживачам в цілому світі – високий рівень життя, здоров'я, радість, красу і фінансове благополуччя. Продукція має міжнародний сертифікат якості ISO 9000-9002, який у всьому світі підтверджує високу якість продукції. Велика частина продукції отримала сертифікати за системою FDA США. Виробництво продукції підтримується Урядом Китаю, Академією Наук, Міністерством Охорони Здоров'я та Інститутом харчових технологій Китаю. Корпорація має 13 Золотих медалей за високі оздоровчі властивості препаратів. У травні 2000 року корпорації була вручена спеціальна нагорода ООН за внесок в охорону здоров'я народів миру. 2 листопада 2002 року корпорація “ Тяньши ” стала першою в світі компанією, що є членом Центру Програм ООН, і визнана офіційним постачальником ООН.  

  Міжнародна корпорація “ Тяньши “ завжди дотримується концепції “ Створена суспільством, служить суспільству “, являється соціально відповідальним підприємством: на сьогоднішній день загальні інвестиції компанії в благодійність і громадське благополуччя становлять більше 1 500 000 000 юанів. 

  Вміле керівництво робочою силою, кваліфікований кадровий персонал – все це сприяє досягненню стратегічної мети. В “ Тяньши “ працює неперевершена команда фахівців  у сфері міжнародних досліджень, інновацій та етикету,- більше 8000 менеджерів, 35% яких мають ступінь магістра або вище. Розвиток сфери освіти підвищує загальний освітній рівень народу і зміцнює державу. Здійснення реального вкладу в розвиток освіти, створення Міжнародного університету є мрією всього життя президента пана Лі Цзиньюаня. Вже через рік після заснування корпорація “ Тяньши “ виділила 80 000 000 юанів для створення інституту “ Тяньши “ в Тяньцзині, почавши тим самим реалізовувати принцип “ Розвиток сфери освіти ”. В липні 1999 року Тяньцзиньський інститут “ Тяньши “ отримав акредитацію Міністерства освіти КНР і був включений в загальнодержавний єдиний план прийому учнів. Але потрібний був подальший розвиток навчальної бази інституту і його інфраструктури. В цей період виробничі бази і в цілому діяльність компанії бурхливо розвивались, і вільних коштів для таких капіталовкладень не було. Тоді в 2000 році президент Лі Цзиньюань пожертвував власною елітною нерухомістю в Сіетлі і Сан-Франциско і вклав 200 000 000 юанів власних коштів в розширення інституту.

  В 2004 році корпорація “ Тяньши “ була зазначена в списку лідерів рейтингу журналу “ Форбс ” в Китаї і очолила рейтинг компаній, які займаються благодійністю. Проте потім стрімкий розвиток корпорації призвів до недобросовісної конкуренції. За короткий час на ринку мережевого  бізнесу Китаю відзначались багаторазові випадки підробок продукції. Корпорація зіткнулася із суворими випробуваннями долі, але завдяки стійкості і непереможному духу всього персоналу і дистриб’юторів пережила 23 незвичайно важких місяця, перемігши всі перешкоди. І в цей важкий період корпорація продовжила виконувати взяті обов’язки і вкладала величезні кошти в розширення Тяньцзиньського інституту “ Тяньши “ на третьому етапі його створення.

  Загальна сума інвестицій в інститут “ Тяньши “ в Тяньцзині становить 670 000 000 юанів, до цього ж в квітні 2008 року був здійснений перехід від середньо-спеціального до університетського навчання, що значно підвищило рівень викладання і наукових досліджень. Інститут “ Тяньши “ переслідував ці самі цілі навчання і підготовки спеціалістів, як і державні вищі навчальні заклади – всебічне моральне, розумове, фізичне і трудове виховання та підготовка учнів. Середній рівень зайнятості випускників інституту становить 97,3%, на його базі підготовлено чимало висококваліфікованих спеціалістів, які володіють теоретичною підготовкою і практичними навиками. Міжнародний інститут “ Тяньши “ відрізняється від державних ВУЗів лише джерелом фінансування: державні навчальні заклади отримують урядове фінансування, а Міжнародний інститут “ Тяньши “ створений і фінансується за рахунок особистих коштів президента Лі Цзиньюаня. При цьому фінансування являється безперебійним і забезпечує чудовий розвиток інституту.

  Президент Лі Цзиньюань любить повторювати: “ Чим частіше я виїжджаю за межі країни, тим сильніше її люблю ”. Сьогодні корпорація “ Тяньши “ інвестує в створення на основі Тяньцзиньського інституту  “ Тяньши “ Міжнародного університету. Площа забудови становить 3,2 км2, внутрішня площа будов складає біля двох мільйонів квадратних метрів. В Університеті буде першокласне навчальне обладнання, лабораторії, бібліотеки і гуртожитки. Студентів будуть розміщати в одно чи двомісних кімнатах із всіма зручностями, куди буде подаватись мінеральна вода з гарячих підземних джерел. Навкруги університетського міста створена зона комерційного обслуговування і пішохідна вулиця для задоволення потреб жителів університетського міста і сусідніх районів міста. Зона комерційного обслуговування включає в себе великі універсальні торгівельні комплекси, 5-ти зіркові готелі, лікарні, офісні приміщення, пансіонати та інші будівлі. Торгівельні комплекси включають в себе великі супермаркети, бутики, книжкові магазини, кінотеатри, ресторани, ресторани швидкого харчування і розважальні заклади. П’ятизіркові готелі і пансіонати призначені для розміщення гостей університету під час проведення засідань, виставок. В лікарнях можуть лікуватися і проходити реабілітацію викладачі і студенти, а також жителі сусідніх районів. Офісні будівлі готові надати приміщення для відкриття своєї справи університетським викладачам і студентам.

  Міжнародний університет “ Тяньши “ буде  співпрацювати з найкращими університетами світу, запрошуючи найкращих професорів і менеджерів системи навчання для створення команди керівників, яка здібна підготувати першокласних спеціалістів світового рівня. В університет планується запросити в якості консультантів і почесних професорів, лауреатів Нобелівської премії, спільно з якими будуть знайдені шляхи інтеграції виробництва, наукових досліджень і навчального процесу. Ці майстри освіти та топ-менеджери в університеті будуть виконувати функції наставників, тренерів і навіть вищих посадових осіб компанії по економічних питаннях для планування кар’єрного росту випускників університету на 3-6 років і направлення їх діяльності протягом цього часу. Все це забезпечить гарантію зайнятості після закінчення навчання ( із студентів підготовити вчених і спеціалістів з потужним дослідницьким потенціалом, високопрофесійних керівників), гарантію створення бізнесу ( виховати із студентів майбутніх керівників підприємств і керівників вищої ланки, які володіють знаннями і вміннями по створенню бізнесу), гарантію розвитку ( підготовка спеціалістів міжнародного рівня, всебічне підвищення і розвиток їх навиків і вмінь, реалізація життєвих цінностей ). Міжнародний університет “ Тяньши “ повинен стати свого роду інкубатором по підготовці унікальних спеціалістів міжнародного класу для розвитку країни і прогресу суспільства, сприяти швидкому розвитку суміжних галузей.

  Інститут “ Тяньши ” є єдиним приватним вищим навчальним закладом в Тяньцзині. 12 років розвитку заклали міцну базу для створення Міжнародного університету “ Тяньши”. Він стане навчальним центром, який забезпечує синтез науки, освіти і виробництва, який стимулює розвиток промисловості і суспільства по типу Силіконової долини в США.

  В Міжнародному університеті “ Тяньши ” планується створення факультетів китайської і європейської медицини, кінематографії і мультиплікації, інженерії навколишнього середовища, факультет дизайну, міжнародного туризму, юридичний факультет, факультет адміністрування і управління, біотехнічний факультет, факультет обчислювальної техніки і комп’ютерних технологій. Всього в Міжнародному університеті “ Тяньши ” буде близько 20 факультетів, на яких 30 000 студентів будуть вивчати більше 120 спеціальностей.

  Компанія управління здоров’ям “ Тайцзи Шен ”, об’єднюючи практику лікування, оздоровлення і профілактику з науковими дослідженнями в області медицини, техніки і продуктів харчування для здоров’я, створює першокласний Міжнародний медичний інститут при Міжнародному університеті “ Тяньши ”, де в ім’я здоров’я і прогресу людства об’єднюється китайська традиційна і європейська медичні школи. Звичайно, що випускники цього інституту будуть працювати в Компанії управління здоров’я “ Тайцзи Шен ”.

  Є багато способів проявити патріотизм, щоб розвинути свою країну. Серед них три основних: сприяння посиленню виробничого потенціалу країни, вкладення коштів в розвиток освіти і сфери охорони здоров’я. Всі вони являються  принципами роботи корпорації “ Тяньши “, яких вона притримується протягом багатьох років. В цей же час це і головні цілі, до реалізації яких прагне корпорація “ Тяньши “. Корпорація займається не лише виробництвом БАД, але й питаннями охорони здоров’я. Корпорація “ Тяньши “ вклала величезний капітал в створення єдиного в світі Міжнародного індустріального оздоровчого парку і Компанії управління здоров’ям “ Tai Ji Sun ”, ТзОВ. Це, по суті, стало реалізацією мрії президента, сформульованою так: “ Здорова нація – потужна держава ”.

  Площа забудови Компанії управління здоров’ям “ Тайцзи Шен ” становить 28 000 м2, що робить компанію найбільшим незалежним від держави підприємством в області підтримки здоров’я в Китаї і світі. Проект в цілому включає створення промислової і дослідницької зони, ландшафтного дизайну та унікальних природних зон. Комплекс будівель Компанії управління здоров’ям “ Тайцзи Шен ” включає в себе: готельний комплекс “ Хуатан ” All Legend – семи-, п’яти- і чотирьохзіркові готелі All Legend, які одночасно можуть прийняти 4 600 людей, 9 гостей президентського рівня і 80 VIP- гостей, Міжнародний клуб відпочинку і розваг, Міжнародний банкетний центр, в якому можуть знаходитися до 3 000 людей одночасно, Міжнародний конференц-центр, який вміщає 7 000 людей і музей площею 6 000 квадратних метрів. Комплекс будівель Компанії управління здоров’ям “ Тайцзи Шен ” також включає в себе: поле для гольфу, базу для вирощування екологічно чистих фруктів і овочів, ботанічний сад з оранжереєю площею 3 500 м2; зону відпочинку високого класу на березі річки Лунфен, на якій розміщуються яхт-клуб класу люкс, пристань з водними атракціонами і місцем для рибалки, посадочний майданчик для вертольота. Територія Міжнародного індустріального оздоровчого парку “ Тяньши ” багата підземними термальними джерелами. Температура води в джерелі, який б’ється з глибини 2 800 метрів, досягає 930С, в ній міститься багато мінеральних речовин і мікроелементів. Тому Компанія управління здоров’ям “ Тайцзи Шен ” створила тут центр гідротерапії, крім цього, гості мережі готелів “ Хуатан ” All Legend можуть насолоджуватися купанням в гарячому джерелі.

  Компанія управління здоров’ям “ Тайцзи Шен ” зібрала найкраще в світі медичне обладнання для медичних обстежень, лікування, оздоровлення, косметичних процедур і т.д.. На сьогоднішній день у Компанії нове, найпередовіше, найвисококласніше обладнання. Багато апаратів являються єдиними в Китаї і небагато елітних медичних центрів Західної Європи і Америки оснащені подібним обладнанням. Діагностичний комплекс Компанії можна назвати всесвітньою виставкою медичного обладнання.

  Для  того, щоб мати можливість постійно оновлювати придбане обладнання, Компанія уклала договори з компаніями-виробниками, що дозволить своєчасно оновлювати техніку, знаходячись завжди в курсі останніх науково-технічних розробок. Встановлене обладнання володіє наднизьким випромінюванням, екологічно безпечне, точне та надійне. Воно дає можливість діагностувати, прогнозувати і оцінювати можливі патологічні зміни в організмі на найближчі 2-3 роки, дає можливість визначити зони ризику, поставити правильний діагноз – і виграти тим самим час, який необхідний для лікування. Компанія “ Тайцзи Шен ” спеціально для цього запросила всесвітньо відомих спеціалістів в області західної та традиційної китайської медицини в якості консультантів і партнерів, які будуть надавати послуги по медичному обстеженні, діагностиці, консультації, лікуванні, профілактиці і збереженню здоров’я.

  В даний час міжнародна корпорація “ Тяньши “ впевненими кроками йде до того, щоб увійти до числа 500  найбільших підприємств світу, спираючись на передовій " Теорії взаємодії шести мереж", " Теорії оновлення і заміщення ", " Теорії нового супермаркету ", а також   теорії про те, що “ Споживання створює багатство, управління споживанням створює ще більше багатство ”.

“ Відновлення здоров’я всього людства, служіння суспільству, розвиток бізнесу, вшанування батьківщини ” являється основою концепції підприємства і невичерпною силою для безперервного розвитку корпорації “ Тяньши “.

  Місія “ Тяньши “: надання споживачам всього світу високоякісної продукції, можливості для отримання освіти і створення бізнесу, створення гармонійного суспільства.

Designed by Platinum All rights reserved.

Відео Тяньши