Президент і засновник Корпорації “Тяньши” пан Лі Цзиньюань народився в місті Цанжоу провінції Хебей. Закінчив Нанькайський університет по спеціальності ЕМВА. Має 4 вищі освіти-медичну,економічну, юридичну і технічну. Пан Лі Цзиньюань – з сім’ї, лікарський стаж якої становить 800 років. Протягом 14 років він працював на нафтових родовищах, а також в галузі виготовлення пластмаси і кормів для тварин. В 1993 році створив  промислове підприємство на основі особистих та інвестованих коштів (загальною сумою в 20 000 000 юанів) по дослідженню і засвоєнню випуску продукції з високим вмістом кальцію. В 1995 році для виведення своєї продукції на ринок корпорація стала використовувати систему мережевого маркетингу.  З 1996 року на впровадження нових розробок корпорація  виділила 7 500 000 000 $ США . З 1995 по 1998 рр. корпорація працювала на внутрішньому ринку , а в кінці 1998 року вийшла на міжнародний ринок і перетворилась в гігантську міжнародну транснаціональну компанію, провідною галуззю якої виявилось виробництво продукції hi-tech. В Росію компанія прийшла 6 березня 1999 року по запрошенню уряду і Міністерства Здоров’я Росії. В Україні компанія на ринку з 2001 року. В цілому світі  Лі Цзиньюаня називають “ Королем Кальцію ” за найвищу якість групи продуктів кальцію (7 видів біологічно активного іонізованого кальцію, застабілізована форма іона, засвоєння 90-100 %).     В 2002 році, наслідуючи корпоративну концепцію підприємства “ Служити громадськості, нести здоров’я людству ” президентом була розроблена “ Теорія взаємної мотивації шести мереж ”. Реалізація теорії  взаємної мотивації – приклад ефективного  комплексного використання глобальних ресурсів сучасної науки, виробництва, транспорту і зв’язку. Ця теорія розроблена на основі узагальнення праці  великих корпорацій на глобальних ринках за минулі декілька років. Взаємна мотивація  і взаємодія шести мереж, в складі яких входять мережа людських ресурсів, міжнародна система навчання, всесвітня мережа Інтернет, мережа товарного потоку, мережа експлуатації капіталу і мережа міжнародного туризму – динамічна основа стрімкого розвитку  Корпорації “ Тяньши ”. Це дозволить Корпорації “ Тяньши ” в найближчий час увійти в число 500 найбільш великих підприємств світу. Завдяки унікальному поєднанню сучасних європейських технологій і знань стародавньої тібетської і китайської медицини, накопичених за більше ніж 5000 років, корпорація розробила і випускає засоби, які не мають аналогів. Вони поборюють ракові захворювання, підвищують імунітет, уповільнюють процеси старіння, понижують вміст ліпідів в організмі, покращують роботу кишечника та інші функції органів людини.


  Пан Лі Цзиньюань користується повагою зі сторони перших осіб керівництва Китаю. В теперішній час  пана Лі Цзиньюаня можна повноправно включати в число підприємців світового класу, лідерів в сфері мережевого маркетингу. Він являється відомим діячем, про що свідчать багаточисленні нагороди і визнання різних кіл суспільства. Відзначений 21 різноманітним почесним званням. Ім’я президента Лі Цзиньюаня є занесене в книгу ООН “ Відомі люди світу ”.

Громадські посади пана Лі Цзиньюаня:

   
 

 

    * Член Комітету експертів Центру розробки програм при ООН.
    * Почесний доктор Академії наук в області біології та життя при ООН.
    * Член ради головних виконавчих директорів Всесвітнього союзу асоціацій мережевого маркетингу (центральний офіс знаходиться у Вашингтоні)
    * Почесний Президент Міжнародного фонду біотехнологій імені академіка І.М. Блохіної.
    * Постійний член Виконавчої ради Всекитайської асоціації промисловців і підприємців.
    * Заступник голови Всекитайського товариства охорони здоров'я.
    * Заступник голови Всекитайського товариства біоінженерії.
    * Почесний науковий співробітник і консультант вищої категорії Інституту мікробіології Академії наук Китаю.
    * Постійний член Комітету з питань кальцієвого обміну у жінок і дітей при Всекитайській громадськості з питань народжуваності і виховання дітей.
    * Заступник голови Асоціації недержавних вузів при Всекитайській асоціації промисловців і підприємців.
    * Член Ради Всекитайського товариства " Червоний хрест ".
    * Почесний директор Дослідницького інституту культурних зв'язків при Центральному університеті національних меншин.
    * Постійний член Всекитайського комітету по сприянню благодійності.
    * Заступник голови Товариства зовнішньоекономічного співробітництва в м. Тяньцзині.
    * Заступник голови Благодійного товариства м. Тяньцзиня.
    * Член ради другого скликання Фонду допомоги престарілим мешканцям м. Тяньцзиня.
    * Голова міжнародного фонду розвитку благодійництва " Тяньши-Мейцзин ".
    * Постійний член Всекитайської Ради підприємців.

 

 

 

    * Член Народної політичної консультаційної ради міста Тяньцзинь.
    * Член Постійного комітету Народної політичної консультаційної ради Уцин в Тяньцзині.
    * Консультант з економічного розвитку та освоєння західного регіону Китаю.
    * Консультант Центру обслуговування фахівців при Міністерстві кадрових питань КНР.
    * Член ради другого скликання Товариства зі сприяння культурно-освітнього обслуговування престарілих мешканців міста Тяньцзиня.

 

Нагороди та почесні звання Президента і засновника Корпорації " Тяньши " пана Лі Цзиньюаня

  В 2010 році, під час церемонії нагородження впливових торгових знаків, яку спільно спонсорували Центр " Forbes " з вивчення торгових знаків Азіатсько-Тихоокеанського регіону, Китайська асоціація з управління торговими знаками та Інститут з дослідження 500 провідних торгових знаків Китаю, президенту Лі Цзиньюаню був присуджений титул " Один з 10 лідерів в Китаї, що мають найбільший міжнародний вплив".


    24 квітня 2009 року в Пекінському національному конференц-залі проведений 4-ий форум видатних бізнесменів-керівників і 8-ма Дипломатична весна.Президенту компанії “ Тяньши ” Лі Цзиньюаню був вручений орден “ Видатний китайський бізнесмен-керівник 2009 року ”, а також  нагорода “ Найбагатша людина Китаю“.25 жовтня 2009 президент корпорації “ Тяньши “ пан Лі Цзиньюань отримав почесне звання “Найкращий соціально-відповідальний керівник 2009 року”. “Відмінний підприємець Китаю” - такого звання був удостоєний президент “Тяньши” пан Лі Цзиньюань під час проведення VIII-го національного конкурсу. Це почесне звання присвоює Об'єднана Рада промисловців і підприємців КНР, Асоціація промисловців і підприємців КНР і Науковий фонд управління підприємствами КНР. 8 листопада на закритій церемонії нагородження незалежних підприємців КНР президенту пану Лі Цзиньюаню присвоєно почесне звання у номінації “ 30 видатних особистостей за 30 років розвитку підприємництва в КНР“. 29 грудня президент корпорації “ Тяньши “ пан Лі Цзинюань був удостоєний почесного звання “ Людина року в області економіки КНР – 2009 “.

      

2006

    Всесвітня федерація асоціацій, центрів і клубів ЮНЕСКО, Федерація АЦК ЮНЕСКО Росії нагородила пана Лі Цзиньюаня дипломом “ За важливий особистий внесок у справу служіння суспільству, що несе здоров'я людству, міжнародний авторитет, високі стандарти діяльності “.

  Міжнародний фонд біотехнологій імені академіка І. М. Блохіної обрав пана Лі Цзиньюаня Почесним Президентом.

  За проведену спільно з Держдумою РФ роботу і особистий внесок у надання гуманітарної допомоги дітям-сиротам пану Лі Цзиньюаню вручена грамота подяки від дитячого будинку м.Переяслав-Залеського (Росія).
                                                                                                           2005

  Генеральний благодійний фонд Китаю провів відбір найвідоміших філантропів країни і, враховуючи особливий внесок пана Лі Цзиньюаня в благодійність Китаю, одностайно проголосили його одним з перших благодійних діячів Китаю.

  Нагорода пана Лі Цзиньюаня “ За видатний внесок в економічне будівництво та громадський розвиток Китаю “.

 

 

  Міжнародна асоціація китайських комерсантів, дослідницький інститут міжнародного торгово-економічного співробітництва при Міністерстві торгівлі Китаю та інші організації присвоїли звання “ Підприємець-патріот “ Президенту Корпорації “ Тяньши “ пану Лі Цзиньюаню за його неоціненний внесок у становлення економіки Китаю та розвиток суспільства.

 

  На Всекитайській науковій конференції з питань дослідження в економічній і торгівельній сферах пану Лі Цзиньюаню вручена почесна грамота за наукову працю “ Теорія оновлення - політика і стратегія розвитку транснаціонального підприємства “.

 

    Міжнародна Асоціація китайських підприємців присвоїла пану Лі Цзиньюаню звання
“ Китайський підприємець зі світовим ім'ям “.

 

 

  За постійний внесок у благодійну справу і великі пожертвування Президент Лі Цзиньюань був одноголосно висунутий в список “ 10 найперших благодійників 2005 року “, складений спільно Міністерством цивільної адміністрації, газетою “ Гонішібао “ і Комітетом громадян-підприємств.           

 

 

   У заході висунення благодійної діяльності в Китаї, організованому спільно Всекитайською філантропічною асоціацією, редакцією газети “ Женьмінь чженсе “ та іншими організаціями, Президент Лі Цзиньюань був висунутий одноголосно за внесений ним видатний внесок в китайську сучасну філантропічну справу.

                                                                                                         2004

 

  Пан Лі Цзиньюань увійшов до почесного списку " Десять кращих приватних підприємців Китаю ", складений Всекитайською громадськістю підприємств і Асоціацією підприємців Китаю.

  За сприяння товариства Червоного Хреста в Китаї Президент Лі Цзиньюань отримав " Орден любові Червоного Хреста ", виданий пані Пен Пейюнь - головою китайського суспільства Червоного Хреста.

   Пан Лі Цзиньюань зарахований до списку " Китайські діячі, що сприяють підвищенню добробуту народу ".

 

 

 Міжнародним центром у зв'язках зі знаменитими людьми світу Президенту Лі Цзиньюаню було присвоєно почесне звання " Знаменита людина світу 2004 ".

 Пан Лі Цзиньюань зайняв 3-е місце в списку китайських благодійних діячів. Благодійні акції були проведені Корпорацією на 66 000 000 юанів. Список був складений журналом " Валюта Європи. Китай " спільно з Комітетом по роботі з підприємствами та громадянами при Китайській асоціації громадської діяльності.

 

   

 

 Президент Лі Цзиньюань отримав почесне звання " Кращий підприємець приватного бізнесу м. Тяньцзиня ".

 Пан Лі Цзиньюань був призначений членом Ради Всесвітнього товариства китайців зі сприяння промисловості та підприємництва.

 Уряд Королівства Свазіленд за видатний внесок Корпорації " Тяньши " у справу охорони здоров’я  та допомоги бідним і старим людям цієї країни вручило Президенту Лі Цзиньюаню почесну грамоту за підписом першої особи Королівства Свазіленд.

 

 

 Президенту Корпорації Тяньши Лі Цзиньюаню був привласнений приз " За видатний внесок у приватну освіту Китаю ".

 

 

  Президент Лі Цзиньюань увійшов в десятку кращих підприємців на 4-му Китайському міжнародному фестивалі охорони здоров'я.

  Президент Лі Цзиньюань зайняв перше місце в рейтингу багатств, створених китайськими континентальними підприємцями, проведеному газетою " Наньфанчжоумо ".

 

   

 

 На першому засіданні " Лідерів китайських підприємств, які заслуговують всесвітньої пошани 2004 р. ", організованому Всесвітньою асоціацією підприємців і редакцією журналу " Світова видатна особистість " Президент Лі Цзиньюань був включений в список найвпливовіших керівників китайських підприємств 2004 року в світі.

 

 

  Президент Лі Цзиньюань отримав звання " Самий творчий вождь китайських бізнесменів в АТР 2004р.", присвоєне Азіатсько-тихоокеанським форумом культури і багатства, газетою "Азіатсько-тихоокеанська культура і багатство " і Азіатсько-тихоокеанським суспільством вождів китайських бізнесменів.

  Президент Лі Цзиньюань був призначений заступником голови Всекитайського товариства охорони здоров'я.


2003


  Пан Лі Цзиньюань був включений в список " 10 найвідоміших економічних діячів " на Китайському економічному форумі.

  Президент Лі Цзиньюань разом з першим космонавтом Китаю Ян Лівей і вченим, національним героєм по боротьбі з вірусом SARS, Чжун Наньшанем увійшов до почесного списку " Десять видатних особистостей Китаю ", складений редакцією журналу " Видатні особистості Китаю " спільно з веб-сайтом Sohu.

  Президент Лі Цзиньюань був визнаний одним з 10 кращих підприємців в охороні здоров’я промисловості на 3-му Китайському міжнародному фестивалі охорони здоров'я.

 Пан Лі Цзиньюань був запрошений Всекитайською громадськістю підприємців приватних науково-технічних підприємств в якості постійного члена ради правління.

  Оргкомітет форуму китайських підприємців 2-ого скликання присвоїв Президенту Лі Цзиньюаню звання " Видатний підприємець Китаю ".


2002
 

  Президенту Лі Цзиньюаню було присвоєно звання почесного доктора Академії наук в області біології та життя при ООН.

  Пан Лі Цзиньюань призначений Членом Комітету експертів центру розробки програм при ООН.

  Президент Лі Цзиньюань був призначений дослідником Державної дослідної бази прямого маркетингу та Державної дослідної бази в галузі охорони здоров
я.

2001
 

   На другому Міжнародному фестивалі охорони здоров'я в Китаї Президент Лі Цзиньюань був включений в список " 10 видатних керівників підприємств в галузі охорони здоровя ".

 

 

  Як видатний представник ділових кіл Китаю Президент Лі Цзиньюань зареєстрований на веб-сайті " Велика китайська стіна - символ проголошення китайської культури ", затвердженому Міністерством культури КНР.

 Пан Лі Цзиньюань зайняв 32-е місце в списку найбагатших людей Китаю, опублікованому тижневиком " Forbes ".

 

 

   Президент Лі Цзиньюань нагороджений дипломом і медаллю імені І. І. Мечникова Російської Академії природничих наук " За практичний внесок у зміцнення здоров'я нації ".
 

2000

 

   Міністерство охорони здоров'я Росії присвоїло Президенту Лі Цзиньюаню нагороду " За величезний вклад у справу охорони здоров'я російського народу ".
 

   

 
  Нагороду Кращий підприємець в Азіатсько-тихоокеанському регіоні “ Президенту Лі Цзиньюаню вручив Комітет з врегулювання міжнародних справ в АТР ООН.

 Нагороду " Видатний керівник мережевого маркетингу світу" Президенту Лі Цзиньюаню вручило Міжнародне товариство мережевого маркетингу.

 Нагороду " Дружба, мир і екологічна безпека " Президенту Лі Цзиньюаню видав Комітет розвитку російсько-китайської дружби.

 

 

  Президент Лі Цзиньюань увійшов до списку “ Десять видатних діячів у науково-технічній галузі Китаю ”.

1999

 

 

  Президенту Лі Цзиньюаню і колективу “ Тяньши “ було присвоєно Держрадою КНР почесне звання зразкового колективу і зразкового керівника за сприяння справі національного згуртування і прогресу.

 

  Пан Лі Цзиньюань був прийнятий головою КНР Цзян Цземінем та іншими членами центрального керівництва Китаю.
                                                                                                            1998


  У США Президент Лі Цзиньюань отримав почесне звання “ Знаменитий підприємець світу “. Його ім'я було внесено до списку знаменитостей світу.

     

 

 

 

 

Прем’єр-міністр Індії Манмохан Сінгх і президент корпорації “ Тяньши ” Лі Цзиньюань

 

 

 

Володимир Путін і президент корпорації “ Тяньши ” Лі Цзиньюань

 

 

Екс-президент СРСР М. С. Горбачов і президент корпорації “ Тяньши ” Лі Цзиньюань

 

Designed by Platinum All rights reserved.

Відео Тяньши