Логотип корпорації  “ Тяньши “ складається з двох частин: трилисника і слова ” Tiens “. Трилисник зображений у вигляді розгорнутої карти півкуль Землі і є символом міжнародного розвитку “ Тяньши “. Листя в логотипі корпорації означають натуральність продуктів “ Тяньши “ і здоров'я, яке вони несуть всім людям. Білі дуги всередині трилисника означають людей, які взялися за руки. Це символ єдності тяньшистів усього світу.


  У місті Цанчжоу (Cang Zhou) протягом тисячоліть був популярний образ лева, який з часом став символом міста. Оскільки воно прославилось скульптурою чавунного лева, Цанчжоу називають ще “ містом лева“. Саме в цьому місті народився Лі Цзиньюань. В перекладі з китайської “ ши ” – це лев. У 1993 році Лі Цзиньюань приїхав в місто Тяньцзинь (Tian Jin) для створення власного бізнесу. У китайській мові “ тянь “ має значення “ небо “, “ небесний ”, а також маються на увазі географічні переваги. Оскільки батьківщиною пана Лі було “ місто лева “, а його бізнес зародився в місті Тяньцзині, то назва компанії об'єднала в собі ці два значення. Логотип містить слово “ TIENS “, що й означає “ Небесний Лев “.


  Символ лева є даниною і вираженням любові пана Лі Цзиньюаня до рідного міста. За спиною лева розправлені два летючі крила, які немов би охоплюють всю Землю. Крила на спині Небесного Лева символізують широкий розмах компанії “ Тяньши “.
  Корпорація “ Тяньши “, спираючись на найсучасніші біотехнології і, в той же час, використовуючи старовинні знання традиційної китайської медицини, випустила понад  1 000 видів продукції.    До їх переліку входять: оздоровчі продукти харчування, серії засобів по догляду за шкірою, гігієнічні та миючі засоби побутового призначення, косметика, парфумерія та оздоровчі апарати.
 

  Здоров'я, щастя, мир і розвиток - ось до чого прагне корпорація “ Тяньши “. На сьогоднішній день завдання “ Тяньши “ полягає в “ забезпеченні споживачів всього світу високоякісною продукцією, поліпшення якості їх життя “.

  Корпорація “ Тяньши “ є лідером світової індустрії прямих продаж.

 

Designed by Platinum All rights reserved.

Відео Тяньши