У – Син (в перекладі „Від матері до сина”) винайшли в Тібеті 3 000 років тому. Дана система демонструє адаптаційні можливості людського організму до умов зовнішнього середовища!!!

Східне визначення здоров’я – це стан благополуччя (фізичного, розумового, емоційного і духовного), відчуття гармонії між людиною і зовнішнім світом!!!

Хвороба – це втрата гармонії прояву захисних сил організму!!!

Основні принципи здоров’я в Тяньши:

  1. Довголіття;
  2. Здоров’я незалежно від віку;
  3. Прагнення до матеріального благополуччя;

 

Роз'яснення цифрових комбінацій

Cистема

Комбінація

Психологія

Здоров’я

Вогонь

-/-

Людина дуже гарно сприймає інформацію, легко приймає ідеї і завжди старається бути хорошим учнем. Але довго обдумує кожен свій крок, часто є „проблема вибору”, тому зазвичай радиться з оточуючими, оскільки важко вибирати дорогу в житті самостійно. Все має бути ідеально.

Серцево-судинна система працює в мінімальному режимі, тобто дуже вразлива (понижений тиск, слабкі судини, щитовидка). Є схильність до тромбоутворення і підвищеного рівня ліпідів в крові.Рекомендовано після обіду 10-20 хв поспати. Вживати їжу червоного кольору.

+/-

(++/-, +++/- і т.д)

Глибокий внутрішній світ. Багато опрацьовує інформації, тому необхідний час для прийняття рішення (пауза в діях). Людина любить суть, тобто якщо говорить то по суті, думає конкретно.

Потенціал здоров’я від природи не великий, тобто „цвяхи їсти не можна”. Слабкий тонкий кишечник і поживні речовини можуть не всмоктуватися.

-/+
(-/++, -/+++ і т.д)

Людина завжди повинна бути на виду. Здібна швидко приймати рішення після отримання інформації. Дуже відповідальна людина. Звертатись лише на ім’я.

Слабке серце і потрібно займатись профілактикою серцево-судинних захворювань.

+/+
+/+ (++/++ і т.д.)

„ Розумна голова”. Гармонійна і повноцінна особистість. Має раціональний розум, проте нову інформацію їй важко сприйняти, оскільки нові ідеї повинні бути впорядковані зі старими . По житті людина у всьому компетентна, сприймає щось нове тільки від авторитету в її очах, тому важко перелаштовуватись в житті.

Серцево-судинна система працює в максимальному режимі, дуже вразлива (підвищений тиск, схильність до інсультів).Система заблокована.

+/++
+/++ (++/+ і т.д.)

Дуже гармонійна і збалансована людина. Категорична.

Вогонь в максимумі! Людина бурхливо реагує, запалюється ідеєю, і тут же буде оспорювати. Але якщо чимось запалиться, то дійде до кінця, до суті напролом, оскільки це їй потрібно!

 Система в нормі

Земля

-/-

Обдумує перш, ніж щось зробити, перестраховується від звичок. Потрібна дисципліна в справах і плануванні, бо капризна і дуже ніжна. Якщо дитина, то 8 разів в день обіймати.

Система травлення працює в мінімальному режимі, часто проблеми з болями в спині, кістки, солі і т.д. Не бажано займатись фізичною роботою!

+/-
(++/-, +++/- і т.д)

Не одразу ж приймається за справу, бо потрібно показати, як це робити від початку до кінця. Переважно дуже компанійська, вміє працювати в команді, цінує відносини і сім’ю. Любить собі робити подарунки.

На шлунку „-„ , треба уважно відноситися, дивитися що їсти.

Вживати продукти жовтого кольору.

-/+
(-/++, -/+++ і т.д)

Розуміє роботу через зовнішні прояви, оскільки любить робити не для себе, а для інших. В роботі “одинак “, трудоголік. Любить собі робити подарунки.

Звернути увагу на підшлункову і селезінку. Є схильність до гастритів, виразок шлунку і 12-ти палої кишки. Їсти на 80%, завжди трішки не доїдати, щоб гарно себе почувати. Потрібно їсти вчасно. Не можна між прийомами їжі щось перекушувати. 3 рази вдень харчуватись. Часто виникають ліпоми.

+/+
(++/++ і т.д.)

Повинна фізично бути зайнята, дуже педантична, пунктуальна, відповідальна і скрупульозна в роботі і побуті. Завжди доводить справу до кінця, “трудоголік”.

Система травлення працює в максимальному режимі. Може нудити. У жінок є схильність до мастопатії.

+/++
(++/+ і т.д.)

Гармонійна і збалансована в роботі. Фізично витривала. Може все. Прагматична, “трудоголік”.

 Система в нормі.

Метал

+/-
(-/+)

Не скандальна, переважно інтроверт. Емоції не показує. Все байдуже. Важко навчатись.

Кишечник потребує уваги, бо слабкий з народження. Вживати продукти білого кольору.

(++/-,+++/-,++++/-,-/++, -/+++, -/++++)

Погано відчуває людей, часто може бути обманута. Дуже емоційна. Завжди потрібні нові враження.

Легені потребують уваги, бо є дисбаланс в дихальній системі. Схильність до бронхітів, ангіни, запалення легень і т.д. Шкірні захворювання.

+/+
(++/++)

 

(+++/+++)

Психолог від природи, гарно відчуває людей, постійно живе у своїх планах на життя. Вміє управляти емоціями. Дуже сильна людина. Знає, коли “підняти і опустити хвостик”!

Терпелива до пори до часу.

Схильність до простудних захворювань. Закрепи і є схильність до повноти. Варикоз. Рекомендовано частіше дихати свіжим повітрям.

+/++
(++/+ і т.д.)

Гарні аналітичні здібності. Дуже емоційна. Завжди потрібні нові враження. Довгожитель.

 Система в нормі. Є великий запас енергії з народження, незважаючи на те, що людина може мати багато шкідливих звичок.

Вода

-/+

(-/++,-/+++,+/-,++/-,+++/- і т.д.)

„Гроші як вода” – варто вчитися економити або заробляти більше, щедра на подарунки для когось. Але важко собі щось придбати. Необхідно планувати витрати фінансів і навчитись відкладати для себе 10% від всіх своїх доходів і рік не витрачати,щоб навчитись розпоряджатись грошима. Постійно потрібно працювати, щоб були гроші.

Слабка структура нирок, можливі проблеми з сечо-статевою системою. Є схильність до безпліддя і до запальних процесів в сечовому міхурі, коли на нирках “-”, а на сечовому багато “+”, бо слабка спадкова енергія. По спадковості було передане якесь захворювання.

+/+
(++/++ і т.д.)

Щасливчик від Бога. Вміє розпоряджатися грошима і завжди має гроші. Володіє хорошою інтуїцією.

Схильність до запальних процесів у сечо-статевій системі. Виникнення камінців і кист в нирках, яєчниках, фібром в матці. Система заблокована. Важко відновити функцію.

+/++
(++/+ і т.д.) -/-

На підсвідомості знає, що гроші завжди будуть. Дуже часто досягає своєї мети.

 

 

Такі люди зустрічаються дуже рідко (тільки з 2000 року.)

 Система в нормі. Для профілактики засинати до 23 год.

 

 

 

Дуже слабка ще й заблокована система. Протипоказана “стояча робота”.Займатись фізкультурою, щоб покращувати циркуляцію крові. Робити гарячі ванночки для ніг. Вживати продукти чорного кольору.

Дерево

-/-

Часто не бачить цілі, схильність до депресій. Необхідна допомога в плануванні справ.

Система печінки і жовчного працює в мінімальному режимі – дуже слабка!!!Неможна вживати антибіотики, бо інтоксикація в першу чергу відобразиться на печінці.

+/-

Завжди знає чого прагне.Необхідна допомога в плануванні справ.

Жовчний, як правило, „лінивий”. Є схильність до гіперфункції печінки.

-/+

Нетерпляча. Необхідна допомога в плануванні справ.

Печінка потребує уваги. Є схильність до печії. Потрібно уникати вживання спиртних напоїв. Вночі працювати протипоказано. Потрібно засинати до 23 год. Менше вживати м’ясо, рибу і жирні продукти. Вживати овочі зеленого кольору.

+/+
(++/++ і т.д.)

Дуже цілеспрямована. Любить отримувати лише правильні результати. До своєї цілі може йти “ по головах ”. Якщо знає, що не правий, ніколи не вибачиться.

Система печінки і жовчного працює в максимальному режимі – схильність до різноманітних загострень!!! Застій жовчі і схильність до утворення каміння в жовчному міхурі.

+/++
(++/+ і т.д.)

Дуже гармонійна у своїх цілях. Вміє планувати сама. Завжди є результат.

 Система в нормі.

 

Рекомендована продукція

Вогонь

Серце, тонкий кишечник, щитовидна і паращитовидна  залози

Біокальцій для дітей, Капсули з біокальцієм, Біокальцій з лецитином, Біокальцій Гу Бао, Полієн, Ікан, Холікан, Вейкан

Земля

Селезінка, шлунок, підшлункова залоза, 12-ти пала кишка, молочні залози у жінок, хребці, судинне русло

Біоцинк, Цинк Плюс, Біокальцій Гай Бао,

Цукровий Са, Спіруліна

Метал

Легені, товстий кишечник, ноги ( судини )

Таблетки з целюлозою, Дайджест,

Сироп з фруктозанів, Чай Тяньши, Хітозан, Прополіс, Рослинний екстракт для похудання

Вода

Нирки, наднирники, статеві органи, сечовий міхур, уретра.

Кордіцепс, Загальний Біокальцій, Полієн, Біоцинк, Канлі

Дерево

Печінка, жовчевий міхур, зв’язки, сухожилля, суглоби.

Хітозан, Сироп із китайського фініка, Біокальцій Гай Бао, Чай Тяньши

 

Designed by Platinum All rights reserved.

Відео Тяньши