Багаторівневий (мережевий) маркетинг - це система просування товарів чи послуг від виробника до споживача через мережу незалежних дистриб'юторів, які отримують винагороду залежно від обсягу закупленої ними продукції, мають можливість залучати до співпраці інших людей і отримувати комісійну винагороду, що залежить від обсягів продукції, закупленої цими людьми.
  Мережевий маркетинг, як індустрія, існує понад півстоліття і користується величезною популярністю в усьому світі. Наприклад, в Америці більше 50% товарів і послуг просувається за принципом мережевого або багаторівневого маркетингу. Мережевий маркетинг розвивався поступово, без фанфар і реклами. І тим не менше це одна із найвидатніших ділових систем світу. Своїм успіхом мережевий маркетинг зобов’язаний прекрасній системі розповсюдження товарів і послуг, яка базується на ентузіазмі учасників. Мережевий маркетинг – це одна з найбільш динамічних можливостей, яка коли-небудь була створена розумом людини. Зараз мережевий маркетинг, як предмет, вивчають у багатьох престижних вузах, у тому числі в Гарвардському університеті, оскільки за допомогою мережевого маркетингу у світі стало багато мільйонерів.
  Мережевий маркетинг заснований на задоволенні найважливіших потреб людини. Займаючись цим бізнесом кожен може отримати те, до чого прагне будь-яка людина: вільне регулювання свого робочого часу, гідна матеріальна винагорода, сотні нових друзів, об'єднаних спільною метою, прекрасні можливості особистого росту.
  Результатом цього шляху є отримання пасивного доходу. Це дохід від побудованої Вами організації, який продовжує надходити постійно, рік за роком вже після того, як Ви перестали працювати.

  Чому Ви повинні обрати такий вид бізнесу, як мережевий маркетинг?

   Знайдеться стільки відповідей, скільки є дистриб’юторів. Хоча звичайно все зводиться до способу життя, який Вам може дати праця в мережі. Ось декілька унікальних переваг цього бізнесу:

  •  Ви можете самі вибирати людей, з якими будете працювати;
  •  Для вступу в цей бізнес потрібні досить незначні інвестиції;
  • Працювати можна вдома;
  • Ви можете самі визначати свій робочий графік;
  • Ви маєте можливість споживати унікальні продукти, про які могли би ніколи не довідатися;
  • Можливість отримувати необмежений дохід;
  • Шанс досягнути успіху, в цей самий час допомагаючи кар’єрно зростати іншим людям.

  Фактично чим більшій кількості людей Ви допоможете, тим успішніші Ви станете. Якщо Ви шукаєте спосіб швидко розбагатіти – мережевий маркетинг не для Вас. Коли Ви розпочнете наполегливо працювати на основі часткової зайнятості протягом декількох років – від двох до п’яти – Ви справді створите собі фінансову незалежність! Мережевий маркетинг виник у вільній системі підприємництва як реальний шанс для середньої людини без великого капіталу стати фінансово незалежним. Мережевий маркетинг допомагає Вам допомагати іншим. Тепер, коли Ви прийняли рішення приєднатися до цієї багатообіцяючої професії, Ви розпочинаєте шлях досягнення необмежених фінансових можливостей. Вам захочеться докорінно змінити життя багатьох людей, і це від сьогодні буде хвилювати Вас найбільше від всього. Так що розпочинайте!  

 5 безцінних порад мільйонерів, які допоможуть Вам змінити своє життя на краще:

1. Дійте негайно!

  Якщо ви хочете зробити щось велике в один прекрасний день, пам'ятайте: один прекрасний день - це сьогодні. Джордж Лукас

2. Вірте в свій успіх всупереч усьому!

  Є тільки два способи прожити життя. Перший - ніби чудес не існує. Другий - ніби навкруги одні чудеса! Альберт Ейнштейн

3. Знаходьте час помріяти хоча б годину кожен день.  

  Щоденна робота - запорука Вашого успіху!

  Будь-які “ гарні часи ” - завжди результат вашої наполегливої праці та постійної самовіддачі в минулому. Те, що ви робите сьогодні, - запорука
завтрашніх результатів. Якщо хочете і завтра пожинати плоди, сійте насіння кожен день! Якщо ви хоч на хвилину послабите концентрацію, то неминуче почнете відкочуватися назад.  Дональд Трамп

4. Робіть тільки те, що Ви любите найбільше. Це обов'язково приведе Вас до успіху!

  Щоранку я дивився на себе в дзеркало і питав: “ Якщо б сьогодні був останній день мого життя, хотів би я займатися тим, чим я займаюся сьогодні? “ І якщо відповідь протягом багатьох днів поспіль була “ ні “ - я знав, що мені потрібно щось змінювати. Стів Джобс

5. Ніколи не опускайте руки!

  Наш великий недолік в тому, що ми надто швидко опускаємо руки. Найвірніший шлях до успіху - весь час пробувати ще один раз. Томас Едісон

Designed by Platinum All rights reserved.

Відео Тяньши