Для досягнення Успіху в будь-якій сфері діяльності необхідно стати професіоналом, тобто досконало оволодіти усіма навиками, які відповідають вашій професії.

  Система Початкового Дистриб’юторського Навчання корпорації “ Тяньши ”

створена по такому ж принципу, тобто дистриб’ютору необхідно користуватись 7-ма Секретами Успіху і за допомогою відповідних дій реалізовувати їх на практиці.

  Перш за все, з чого потрібно розпочати свої дії – це визначити, чого Ви хочете досягнути, чому Ви тут, для чого підписали контракт з компанією “Тяньши ”, що Ви хочете отримати за допомогою цього бізнесу…

  Перший секрет - це мрія, ціль.

  Ви колись задумувались над питанням, що таке мрія?

  Мрія – це найпотаємніше і найдорожче бажання в душі кожної людини. Мрія - це дорога в підсвідомість. Мрія - це карта скарбів, яка веде нас до незліченних багатств. Вона спонукає потенційні сили людей тому, що є джерелом натхнення та ентузіазму. Лише мрія здібна припіднести Вас над перешкодами і додати сил, коли є випробування! Люди, які повірили в мрію, змінюють життя, створюють світ і пишуть історію. Зробіть себе володарем своїх мрій!

  Дуже часто ми не дозволяємо собі навіть подумати про щось, оскільки вважаємо, що це не реально. Успіху досягають лише ті, хто в нього вірить. Програють - ті, хто в своїй підсвідомості налаштований на програш. Всі досягнення, всі багатства починаються з переконання.

  Наприклад, одну жінку запитали про її мрію:

 • Ви мрієте про шикарну віллу?
 • Ні.
 • Коли б Вам подарили віллу вартістю 1 000 000 доларів, Ви би відмовились?
 • Ні!
 • Чому ж Ви не мрієте про неї?
 • Навіщо мріяти про нереальні речі?
 • А чому Ви думаєте, що це нереально? Та людина, яка володіє цією віллою, нічим від Вас не відрізняється. Чому Ви навіть не дозволяєте собі МРІЯТИ про неї? Можу сказати відверто, оскільки Ви не мрієте про таку віллу – Ви її ніколи не будете мати, Ви ж навіть не допускаєте думки про це, отже, Ви для цього нічого робити не будете.

  Немає недосяжних цілей, є високий коефіцієнт ліні, недолік кмітливості і запас відмовок.

  Кожну людину щось притягує до землі, не дозволяючи піднятись до “неба“, “ політати ”.

  Згадайте своє дитинство, як ви мріяли бути космонавтами, артистами, льотчиками, не думаючи, що це могло би бути нереально. Ми хотіли і все тут! Нам потрібно знову навчитися “ літати “, як в дитинстві. Для цього нам необхідно:

 1. Відпустити мотузку.

  Не потрібно думати, що реально, що нереально. Подумайте про те, що Ви насправді хочете. При цьому відкиньте свій дорослий скептицизм і “політайте”!

  Оскільки все, що вироблено на Землі велике, могутнє, красиве: палаци, літаки і т.д. – все це колись перший раз появилось у когось в думках, і він не був кращим від нас з Вами.

  Ось чому важливо “ відпустити мотузку ” і “ політати “ в своїх думках – чого ж Ви дійсно хочете і чого достойні.

   Мрія повинна бути Високою. Наприклад, якщо це житло, то нехай це буде замок чи трьохповерхова вілла, якщо це машина – нехай це буде найкраща модель, якщо гроші – нехай це будуть мільйони доларів! Чому б і ні? Чому ми навіть в думках відмовляємось від цих благ? Можливо тому ми й не задоволені своїм життям.

 

 1. Зафіксувати чи записати все, що Ви собі “ намріяли ”.

  Нам потрібно набути дуже хорошу привичку – все записувати. Потрібно завжди мати з собою ручку і блокнот для цього. Ви щось побачили, Вам щось сподобалось – це все потрібно одразу ж записати. Чому?

  Коли Ви почнете записувати, то зіткнетеся з такою складністю як конкретизація. Наприклад: просто дім як такий не існує, він повинен бути визначеним, тобто коли ми говоримо про дім, маєм на увазі якийсь конкретний дім, наприклад з колонами, трьохповерховий, із ставком і лебедями.

 1. Конкретизація.

  Мало сказати, я хочу бути багатим, мати багато грошей. Багато грошей, це скільки? Яка конкретна сума Вас цікавить? В долларах? Якщо дім, то який, в якому місті, в якому районі, скільки кімнат і т.д. Якщо машина, то яка модель, марка, колір. Це дуже важливо!

  Як життя Вам може дати щось, якщо Ви самі конкретно не знаєте, чого хочете і скільки?

 1. Візуалізація.

  Тепер Вам слід побачити все, що ви намріяли і записали. Наприклад:

Ви намріяли мільйон доларів. А мільйон доларів – це скільки? Якщо розкласти на столі стодоларові купюри в пачках, то скільки це займе місця?

    Якщо дім, то який, скільки поверхів, з якого матеріалу побудований, що в ньому знаходиться?

  Якщо машина, то яка марка? Якого кольору? Яка оббивка салону? Вам потрібно це все “ побачити ”, закривши очі.

  Для цього є одна підказка чи допомога – КОЛАЖ, це набір картинок Вашого майбутнього життя – того, яке  Ви хочете мати.

  Знайдіть красиві картинки із журналів, плакатів чи фотографій: машини, будинки, вілли. Ці картинки потрібно розмістити на найвиднішому почесному місці чи зібрати в красиву папку.

 Ви ж хочете мати красиве життя? Хіба ж цього треба соромитись? Звичайно, що ні! Цим потрібно пишатись!

  Приклад: чоловік вішав картину дорогої машини своєї мрії у ванній кімнаті на дзеркалі, а дружина кожен раз її зривала . Він черговий раз вішав її. Проте одного чудового ранку, на подив жінки, чоловік під’їхав на новій машині до свого будинку…

  На наступний день у ванній кімнаті висіла картина норкової шуби!

  Візуалізація потрібна для того, щоб красива картина Вашого майбутнього життя завжди нагадувала про себе і служила сильним магнітом для Вас, оскільки ми мислимо картинками.

  Вам, повірте, на шляху до багатства потрібен дуже сильний магніт. Оскільки життя подібне на “ зебру ” – смугасте. Після смуги успіху і підйому завжди є смуга спаду і неуспіху – ось тоді Вам він і знадобиться, щоб Ви знали, для чого Ви все це терпите, для чого вартує йти дальше, не звертаючи із шляху.

 1. Ефект присутності.

  Після того, як Ви змогли побачити те про, що мрієте, Вам потрібно закрити очі і уявити себе власником усіх цих речей. Якщо це мільйон, то закрийте очі і станьте власником цього мільйону. Добре почувати себе мільйонером?

  Якщо це будинок, то закрийте очі і увійдіть в цей дім, поживіть в ньому. Якщо це машина, то слід поїздити на ній, відчуйте, як приємно мати таку машину!!! Необхідно все відчувати. Мало просто сказати: “ Я хочу ” – потрібно відчути, що означає мати те, що “ ХОЧУ ”.

  Якщо ми завжди думаємо про бідність, то і отримуємо бідність, а якщо про багатство – отримуємо багатство.

  Коли Ви до своїх мрій поставили часові рамки – це вже буде Ціль.

Що ж дослідила “ Система Успіху ” про питання встановлення цілей?

  В цьому світі всього 5 % людей чітко знають, чого хочуть. 95% - не можуть конкретно визначитися в своїх цілях. “ Система Успіху ” може допомогти вам поставити Цілі.

  Які цілі і завдання ми повинні ставити перед собою?

Є 3 особливості:

 1. Визначити те, що Вам необхідно в даний момент. Якщо Ви опинились під водою і Вам не вистачає повітря, яке найсильніше бажання у вас виникає? Правильно, Вам терміново потрібно вдихнути повітря, щоб жити.
 2.    Визначте всі завдання зараз. Якщо сьогодні Ви говорите, що головне для Вас – це здоров’я, то з такою ціллю дуже важко досягнути Успіху в бізнесі. Хіба багатство Вам завадить?
 3. Дуже важлива конкретність цілей і завдань. Взнайте, якими подарунками нагороджує успішних дистриб’юторів Компанія “Тяньши ” і Система Навчання. Поставте перед собою ціль, що до кінця року Вас нагородять подарунком і виконуйте потрібні для отримання цього результату дії.

  Щоб стати олімпійським чемпіоном , спортсмен протягом 4 років тренується. Від інтенсивності та системності його тренувань залежить його перемога на Олімпійських іграх. Чемпіоном стає той, хто ставить ціль і планомірно кожен день виконує потрібні дії, йде до неї.

  Чи у кожної людини є цілі і завдання в житті? Звичайно, що у кожної. Проте з часом ми забуваємо про свою мрію, не ставимо перед собою великих цілей, а лише вирішуємо повсякденні справи. Виходить, що людина робить кожен день те, що потрібно робити, а не те, що вона насправді хоче робити. Щоб визначитися з мріями і цілями, пропонуємо відповісти на декілька питань:

 1. Яка у Вас мрія?
 2. Протягом Вашого життя, яка справа Вас найбільше надихала?
 3. Чи є людина, яка викликала у Вас негативні емоції? Чи є люди, яким   Ви хочете довести, що вони були не праві, сумніваючись в тому, що Ви здібні досягнути багато чого? Згадайте найбільш стимулюючий випадок з вашого життя.

  На це третє запитання завжди є відповідь. Можливо, вже настав час довести цій людині, що Ви заслуговуєте більшого?

  Мрія пов’язана з потребами ( необхідністю). Проте не обмежуйте себе побутовими дрібницями. Людина має 8 сфер потреб: духовна, розумова, фізична, фінансова, громадська, сім’я, відпочинок, кар’єра.

  Ціль – це мрія з точною датою її здійснення. Життя без цілі – це безцільне життя!

  Визначте спочатку короткострокову ціль – на 3 місяці, потім – середньострокову – від 6 місяців до 3 років, і вкінці, довгострокову – від 4-х до 10-ти років. Важливо знати, що і коли Ви будете мати. Цілі повинні бути свої, позитивні, екологічні та записані на папері тому, що це веде до визначеної відповідальності за своє життя. Минуле – не повернути, а майбутнє може не настати, тому цілі потрібно писати в теперішньому часі. Перечитуйте свої цілі щодня, щоб переконатись, що вони не змінились. Як мінімум, це потрібно робити протягом 90 днів. Таким чином, Ви створюєте звичку йти до своєї цілі.

  Успішні люди спочатку ставлять ціль, а потім починають працювати!

  “ Через двадцять років Ви будете більше шкодувати про те, чого НЕ ЗРОБИЛИ, ніж про те, що ви ЗРОБИЛИ. Тому, відкиньте сумнів! Відпливіть подальше від безпечної гавані та спіймайте попутний вітер своїми вітрилами. Досліджуйте! Мрійте! Відкривайте! “

( Марк Твен )

Повчальна казка Чого найбільше бракує бідній людині

  У Франції жив молодий бідняк, життя його було дуже важке. Але він продав дорогу картину, розбагатів і відкрив свою власну справу. Через 10 років він став одним із 50 найбагатших людей у Франції.

  Після його смерті в одній із французьких газет був опублікований його заповіт, в якому було написано : “ Раніше я був бідною людиною, тому перед тим як увійти в Рай багатою людиною, я залишаю ключ до загадки, як я став таким. Та людина, яка правильно відповість на моє запитання “ Чого найбільше бракує бідній людині ? ”, отримає в подарунок 1 000 000 франків, який я залишив в приватному сейфі банку, а також моє привітання і овації з Раю ”.

  Після оприлюднення заповіту 48 560 людей прислали відповіді. Чого в них тільки не було! Переважна більшість вважали, що бідняку, звичайно , найбільше бракує грошей. Якщо б у нього були гроші, то він би не був бідним. Інші стверджували, що бідняк тому є бідний, бо в нього не було шансу, що йому не пощастило. А ще писали, що бідняку найбільше бракує кваліфікації, майстерності, немає в нього ніяких достоїнств, тому він є бідний. Була думка, що бідняк більше всього потребує допомоги і милосердя, краси, модного одягу, що йому бракує посади президента країни і т.д..

  У річницю смерті багача його адвокати і агенти під контролем нотаріальних органів відкрили сейф і оприлюднили секрет багатства. Він виявився простий: бідняку найбільше бракувало сильного бажання бути багатим. Із всіх учасників лише одна дівчинка, якій було дев’ять років, відповіла правильно. Як вона здогадалась, що бідняку найбільше бракувало прагнення досягнути успіху? На церемонії отримання мільйона франків вона сказала: “ Кожен раз, коли я хотіла отримати від мами побільше копійок, мама завжди говорила, що не потрібно мати надмірних бажань ні в якому випадку! Тому я подумала, що тільки  бажання та мрії дозволять людині отримати те, що вона хоче! ”

  Якщо людина не хоче бути бідною, то вона обов’язково повинна мріяти про те, щоб розбагатіти. Ні в якому разі не потрібно, дивлячись на чуже багатство, нарікати на небо і звинувачувати інших людей. Потрібно змінювати себе, знаходити мрію і сміливо йти до досягнення успіху! Жити за концепцією: БУТИ – РОБИТИ – МАТИ!

Designed by Platinum All rights reserved.

Відео Тяньши