Партнерська Бізнес-програма компанії “ Тяньши “ передбачає виплату винагороди за формування Вашої дистриб'юторської мережі. Для участі Вам необхідно зареєструватися в базі даних компанії і отримати дистриб'юторський номер. Щомісяця компанія Вам буде нараховувати бонуси або виплачувати дистриб’юторську винагороду. Величезною перевагою маркетинг-плану компанії є те, що Ви отримуєте бонуси від всієї споживчої організації з необмеженої глибини.

  Можливості дистриб'юторів Корпорації “ Тяньши “

    * Побудова бізнесу, працюючи в офісі і віддалено.
    * Організація сімейного бізнесу.
    * Розвиток мережі в ширину і в глибину.
    * Здійснення прямих продаж (доступна продукція).
    * Виплата винагороди провадиться з усієї глибини структури.
    * Зростання кар'єрними сходинами тільки вгору - не існує санкцій, що знижують умови виконання.
    * Винагорода від Компанії за керівництво мережею. В порівнянні з іншими компаніями значне повернення в мережу - 55,5%.
    * Цінні подарунки від Компанії при досягненні певних умов виконання (автомобілі, яхти, літаки, котеджі).
    * Розвиток свого бізнесу в регіонах і за кордоном.
    * Ваш статус в компанії “ Тяньши “ є Вашою власністю, тобто його можна подарувати, продати, передати у спадок.


  Маркетинг-план компанії “ Тяньши “ передбачає участь в 2 програмах:

  1) Споживча програма для постійних клієнтів.

  Означає, споживання продукції з вигодою для клієнта, що гарантує нарахування бонусів від вартості особистої покупки. При наявності власної дистриб’юторської мережі споживач може користуватись нарахованими бонусами та економити максимум 50% грошей,які витрачаються на покупку продукції. Споживча програма передбачає укладення дистриб’юторського договору та реєстрацію клієнта в базі даних компанії, отримання комп'ютерного номеру і накопичення інформації про всі проведені закупівлі як особистих, так і особистих клієнтів на своєму комп'ютерному номері. Це споживча угода, яка Вас ні до чого не зобов'язує, але дає ряд переваг. А саме: дистриб’ютор має право бути споживачем продукції, рекомендувати іншим людям продукцію і бізнес-можливості, які надає компанія, а також отримувати знижку на продукцію відповідно до маркетинг-плану.

  2) Бізнес-програма, для бажаючих використовувати всі бізнес-можливості корпорації “ Тяньши “ для отримання необмеженого доходу.

  Передбачає укладення дистриб’юторського договору та його обов'язкову реєстрацію в базі даних компанії, отримання комп'ютерного номера і виконання так званої “ повної кваліфікації ”, тобто разова або накопичена протягом часу особиста закупівля повинна бути 300 PV або 1200 РV. Крім цього, потрібно бути зареєстрованим в Україні як суб’єкт підприємницької діяльності і укласти договір про надання послуг з ТОВ “ Тієнс Україна ” для того, щоб набути статусу Незалежний Підприємець Тяньши ( НТП ). НТП має право: бути споживачем продукції; рекомендувати іншим людям продукцію і бізнес-можливості, які надає компанія; продавати продукцію іншим людям і отримувати винагороду за надання послуг компанії “ Тієнс Україна ”. Бізнес-програма передбачає створення власної споживчої мережі на необмежену глибину з отриманням необмеженого доходу з усіх закупівель власної споживчої мережі. Бізнес-програма передбачає кар'єрний ріст дистриб'ютора, починаючи з рангу дистриб'ютора 3 зірки і вище з отриманням розмірів прямої винагороди та отримання всіх видів доходів, гарантованих маркетинг-планом.

 

 1. Видів доходу:

 

 1. 25% -  різниця між оптовою і роздрібною ціною ( знижка );
 2. 5%-41% - пряма винагорода за рекомендацію;
 3. 15%-41% - повернення з особистого обєму;
 4. 1%-36% - мережева винагорода;
 5. 1%-7% - винагорода за керівництво;
 6.  5,5% - спеціальні премії;
 7. Елітні подарунки ( туристична поїздка, автомобіль, яхта, літак, котедж);
 8. 0,5% - пожиттєва премія за особливі заслуги.

 

  Кожна з перелічених особливостей окремо зустрічається в маркетинг-планах інших компаній.     Проте їх наявність в такому поєднанні в одному маркетинг-плані робить маркетинг-план “ Тяньши“ особливо унікальним. Участь у цій програмі не просто своєчасна та вигідна, а ще й почесна, оскільки це участь у великій програмі розповсюдження ексклюзивних продуктів і знань!

 

  Вам необхідно зробити вибір, потрібно вирішити — ким ви себе бачите в компанії?

 

Оскільки Ви вирішили зайнятися бізнесом, Вам необхідно пройти декілька етапів:

Етап 1. Дистриб'ютор 1*

  Перш за все для розвитку Вашого бізнесу потрібно зареєструватися в компанії “ Тяньши ” і заповнити дистриб'юторський договір, вартість якого становить 180 грн.. Після цього Ви отримуєте:

 • Ваш особистий міжнародний комп'ютерний номер в базі даних компанії “ Тяньши ”, за допомогою якого буде відстежуватися вся бухгалтерія Вашої мережі - відсотки, товарообіг, грошова винагорода та все інше. Так само з його допомогою реєструються всі люди Вашої структури. Ви можете перевіряти це все в Інтернеті на сайті: dimp.tiens.com . Цей номер працює в будь-якій з 110 країн, де сьогодні офіційно зареєстрована компанія. Оскільки вам видається пластикова карточка дистриб’ютора “ Тяньши “, ви можете в цих країнах купувати продукцію з напрацьованою знижкою, розвивати свій бізнес і отримувати за свою працю винагороду, яка в мережевому маркетингу називається чеком.
 • Літературу в подарунок про компанію, продукцію і бізнес.
 • Знижку 25 % на продукцію нашої компанії!!!
 • Право продавати товар по роздрібним цінам і отримувати прибуток ( “ живі гроші ”).
 • Право на безкоштовне навчання, що дозволить Вам професійно рости у цьому бізнесі.
 • Вам дається наставник. Це та людина, яка покаже Вам, як правильно і з чого почати цей бізнес, і яка буде надавати Вам консультації та рекомендації.

 Етап 2. Дистриб'ютор 2*

  Умови виконання:
  Варіант 1: дистриб'ютор, який щойно зареєструвався і одноразово придбав в корпорації “Тяньши“ продукцію на суму, що перевищує або дорівнює 100 PV, в цей же місяць стає дистриб'ютором з 2-ма зірками.
  Варіант 2: дистриб'ютор з 1-ю зіркою, що особисто придбав в корпорації “ Тяньши “ продукцію на загальну накопичену суму, що перевищує або дорівнює 100 PV, в цей же місяць стає дистриб'ютором з 2-ма зірками.

  Етап 3. Дистриб'ютор 3*

  Умови виконання:
  Варіант 1: дистриб'ютор, який щойно зареєструвався і одноразово придбав в корпорації “Тяньши“ продукцію на суму, що перевищує або дорівнює 300 PV, в цей же місяць стає дистриб'ютором з 3-ма зірками.
  Варіант 2: дистриб'ютор накопичує об’єм покупок на суму, що перевищує або дорівнює 300 PV, в цей же місяць стає дистриб'ютором з 3-ма зірками.
  Доходи:
  Пряма винагорода - 15% від суми прямого товарообороту в BV

  Групова винагорода – 10%

  Умови виплати: ОТ в поточному місяці на будь-яку суму.


  Етап 4. Дистриб'ютор 4*


  Умови виконання:
  Варіант 1: дистриб'ютор, який щойно зареєструвався і одноразово придбав в корпорації “Тяньши“ продукцію на суму, що перевищує або дорівнює 1 200 PV ( або ОНТ досягає 1 200 РV), в цей же місяць отримує ступінь дистриб'ютора з 4-ма зірками.
  Варіант 2: дистриб'ютор з 3-ма зірками, в якого, як мінімум, в трьох прямих гілках мережі є дистриб'ютори з 3-ма зірками і загальний накопичений товарооборот, що перевищує або дорівнює 1 500 PV, в цей же місяць стає дистриб'ютором з 4-ма зірками.
  Варіант 3: дистриб'ютор з 3-ма зірками, в якого, як мінімум, в двох прямих гілках мережі є дистриб'ютори з 3-ма зірками і загальний накопичений товарооборот, що перевищує або дорівнює 3 000 PV, в цей же місяць стає дистриб'ютором з 4-ма зірками.
  Доходи:
  Пряма винагорода - 19%

  Групова винагорода – 4-14%

  Умови виплати: ОТ в поточному місяці на будь-яку суму.

Етап 5. Дистриб'ютор 5*


  Умови виконання:

  Варіант 1: дистриб'ютор, який щойно зареєструвався і одноразово придбав в корпорації “Тяньши“ продукцію на суму, що перевищує або дорівнює 6 000 PV ( або ОНТ досягає 6 000 РV), в цей же місяць отримує ступінь дистриб'ютора з 5-ма зірками.

  Варіант 2: дистриб'ютор з 3-ма зірками і вище, в якого, як мінімум, в трьох прямих гілках мережі є дистриб'ютори з 4-ма зірками і загальний накопичений товарооборот, що перевищує або дорівнює 6 000 PV, в цей же місяць стає дистриб'ютором з 5-ма зірками.

  Варіант 3: дистриб'ютор з 3-ма зірками і вище, в якого, як мінімум, в двох прямих гілках мережі є дистриб'ютори з 4-ма зірками і загальний накопичений товарооборот, що перевищує або дорівнює 12 000 PV, в цей же місяць стає дистриб'ютором з 5-ма зірками.
  Доходи:
  Пряма винагорода - 23%

  Групова винагорода – 4-18%

  Винагорода за керівництво – 1% від 1-го покоління дистриб’юторів з рівним ступенем, якщо  БТ даного дистриб'ютора з 5-ма зірками не менше 600 PV

  Умови виплати: ОТ в поточному місяці – не менше 50 PV.

Етап 6. Дистриб'ютор 6*


  Умови виконання:

  Варіант 1: дистриб'ютор з 3-ма зірками і вище, в якого, як мінімум, в трьох прямих гілках мережі є дистриб'ютори з 5-ма зірками і загальний накопичений товарооборот, що перевищує або дорівнює 25 000 PV, в цей же місяць стає дистриб'ютором з 6-ма зірками.
  Варіант 2: дистриб'ютор з 3-ма зірками і вище, в якого, як мінімум, в двох прямих гілках мережі є дистриб'ютори з 5-ма зірками і загальний накопичений товарооборот, що перевищує або дорівнює 50 000 PV, в цей же місяць стає дистриб'ютором з 6-ма зірками.
  Доходи:
  Пряма винагорода - 27%

  Групова винагорода – 4-22%

  Винагорода за керівництво – 1% від 1-го покоління, 0,5% від 2 і 3 покоління дистриб’юторів з рівним ступенем, якщо БТ даного дистриб'ютора з 6-ма зірками не менше 1 000 PV

  Умови виплати: ОТ в поточному місяці – не менше 100 PV.

Етап 7. Дистриб'ютор 7*


  Умови виконання:

  Варіант 1: дистриб'ютор з 3-ма зірками і вище, в якого, як мінімум, в трьох прямих гілках мережі є дистриб'ютори з 6-ма зірками і загальний накопичений товарооборот, що перевищує або дорівнює 100 000 PV, в наступний місяць стає дистриб'ютором з 7-ма зірками.
  Варіант 2: дистриб'ютор з 3-ма зірками і вище, в якого, як мінімум, в двох прямих гілках мережі є дистриб'ютори з 6-ма зірками і загальний накопичений товарооборот, що перевищує або дорівнює 200 000 PV, в наступний місяць стає дистриб'ютором з 7-ма зірками.
  Варіант 3: дистриб'ютор з 3-ма зірками і вище, в якого, як мінімум, в двох гілках мережі є дистриб'ютори з 6-ма зірками і як мінімум в чотирьох прямих гілках є дистриб'ютори з 5-ма зірками і загальний накопичений товарооборот, що перевищує або дорівнює 100 000 PV, в наступний місяць стає дистриб'ютором з 7-ма зірками.
  Варіант 4: дистриб'ютор з 3-ма зірками і вище, в якого, як мінімум, в одній гілці мережі є дистриб'ютор з 6-ма зірками і як мінімум в шести прямих гілках є дистриб'ютори з 5-ма зірками і загальний накопичений товарооборот, що перевищує або дорівнює 100 000 PV, в наступний місяць стає дистриб'ютором з 7-ма зірками.
  Доходи:
  Пряма винагорода - 32%

  Групова винагорода – 5-27%

  Винагорода за керівництво – 1% від 1-го покоління, 0,5% від 2,3,4,5-го покоління дистриб’юторів з рівним ступенем, якщо БТ даного дистриб'ютора з 7-ма зірками не менше 2 000 PV

  Умови виплати: ОТ в поточному місяці – не менше 200 PV.

Етап 8. Дистриб'ютор 8*

  Умови виконання:

  Варіант 1: дистриб'ютор з 3-ма зірками і вище, в якого, як мінімум, в трьох прямих гілках мережі є дистриб'ютори з 7-ма зірками і загальний накопичений товарооборот, що перевищує або дорівнює 400 000 PV, в наступний місяць стає дистриб'ютором з 8-ма зірками.
  Варіант 2: дистриб'ютор з 3-ма зірками і вище, в якого, як мінімум, в двох прямих гілках мережі є дистриб'ютори з 7-ма зірками і загальний накопичений товарооборот, що перевищує або дорівнює 800 000 PV, в наступний місяць стає дистриб'ютором з 8-ма зірками.
  Варіант 3: дистриб'ютор з 3-ма зірками і вище, в якого, як мінімум, в двох гілках мережі є дистриб'ютори з 7-ма зірками і як мінімум в чотирьох прямих гілках є дистриб'ютори з 6-ма зірками і загальний накопичений товарооборот, що перевищує або дорівнює 400 000 PV, в наступний місяць стає дистриб'ютором з 8-ма зірками.
  Варіант 4: дистриб'ютор з 3-ма зірками і вище, в якого, як мінімум, в одній гілці мережі є дистриб'ютор з 7-ма зірками і як мінімум в шести прямих гілках є дистриб'ютори з 6-ма зірками і загальний накопичений товарооборот, що перевищує або дорівнює 400 000 PV, в наступний місяць стає дистриб'ютором з 8-ма зірками.
  Доходи:
  Пряма винагорода - 38%

  Групова винагорода – 6-33%

  Винагорода за керівництво – 2% від 1-го покоління, 0,5% від 2-го до 11-го покоління дистриб’юторів з рівним ступенем, якщо БТ даного дистриб'ютора з 8-ма зірками не менше 3000PV

  Умови виплати: ОТ в поточному місяці – не менше 300 PV.

Етап 9. Почесні звання


  Дистриб'юторам після досягнення вищого рівня (тобто дистриб'юторам з 8-ма зірками) за подальше розширення мережі корпорація “ Тяньши “ присвоює відповідні почесні звання і видає винагороди в розмірі 5,5% від всесвітнього товарообороту компанії.


Почесне звання Бронзовий Лев ”


  Умови виконання:

  Дистриб'ютору з 8-ма зірками, що має в двох прямих гілках мережі, як мінімум, по одному дистриб'ютору з 8-ма зірками присвоюється почесне звання “ Бронзовий Лев ”.
  Доходи:
  Пряма винагорода - 39%

  Групова винагорода – 1-34%

  Винагорода за керівництво – 2% від 1-го покоління, 0,5% від 2-го до 11-го покоління дистриб’юторів з рівним ступенем, якщо БТ даного дистриб'ютора з 8-ма зірками з почесним званням “ Бронзовий Лев ”не менше 3 000 PV

  Умови виплати: ОТ в поточному місяці – не менше 300 PV, ТО кожного із цих 2-х дистриб'юторів з 8-ма зірками не менше 20 000 PV

  Почесна премія “ Бронзового Лева ” 1%.

  Почесне звання “ Срібний Лев “


  Умови виконання:

  Дистриб'ютору з 8-ма зірками, що має в трьох прямих гілках мережі, як мінімум, по одному дистриб'ютору з 8-ма зірками присвоюється почесне звання “ Срібний Лев ”.
  Доходи:
  Пряма винагорода - 40%

  Групова винагорода – 1-35%

  Винагорода за керівництво – 2% від 1-го покоління, 0,5% від 2-го до 11-го покоління дистриб’юторів з рівним ступенем, якщо БТ даного дистриб'ютора з 8-ма зірками з почесним званням “ Срібний Лев ”не менше 3 000 PV

  Умови виплати: ОТ в поточному місяці – не менше 300 PV, ТО кожного із цих 3-х дистриб'юторів з 8-ма зірками не менше 20 000 PV

  Почесна премія “ Срібного Лева ” 0,75%.

  Почесне звання Золотий Лев ”


  Умови виконання:

  Дистриб'ютору з 8-ма зірками, що має в чотирьох прямих гілках мережі, як мінімум, по одному дистриб'ютору з 8-ма зірками присвоюється почесне звання “ Золотий Лев ”.
  Доходи:
  Пряма винагорода - 41%

  Групова винагорода – 1-36%

  Винагорода за керівництво – 2% від 1-го покоління, 0,5% від 2-го до 11-го покоління дистриб’юторів з рівним ступенем, якщо БТ даного дистриб'ютора з 8-ма зірками з почесним званням “ Золотий Лев ”не менше 3 000 PV

  Умови виплати: ОТ в поточному місяці – не менше 300 PV, ТО кожного із цих 4-х дистриб'юторів з 8-ма зірками не менше 20 000 PV

  Почесна премія “ Золотого Лева ” 0,5%.  Почесне звання Золотий Лев з 1-ю зіркою ”


Умови виконання:

  Дистриб'ютору з 8-ма зірками, що має в п’яти прямих гілках мережі, як мінімум, по одному дистриб'ютору з 8-ма зірками присвоюється почесне звання “ Золотий Лев з 1-ю зіркою ”.
  Доходи:
  Пряма винагорода - 41%

  Групова винагорода – 1-36%

  Винагорода за керівництво – 2% від 1-го покоління, 0,5% від 2-го до 11-го покоління дистриб’юторів з рівним ступенем, якщо БТ даного дистриб'ютора з 8-ма зірками з почесним званням “ Золотий Лев з 1-ю зіркою ” не менше 3 000 PV

  Умови виплати: ОТ в поточному місяці – не менше 300 PV, ТО кожного із цих 5-ти дистриб'юторів з 8-ма зірками не менше 30 000 PV

  Почесна премія “ Золотого Лева з 1-ю зіркою ” 0,5%.

  Почесне звання Золотий Лев з 2-ма зірками ”


  Умови виконання:

  Дистриб'ютору з 8-ма зірками, що має в шести прямих гілках мережі, як мінімум, по одному дистриб'ютору з 8-ма зірками присвоюється почесне звання “ Золотий Лев з 2-ма зірками ”.
  Доходи:
  Пряма винагорода - 41%

  Групова винагорода – 1-36%

  Винагорода за керівництво – 2% від 1-го покоління, 0,5% від 2-го до 11-го покоління дистриб’юторів з рівним ступенем, якщо БТ даного дистриб'ютора з 8-ма зірками з почесним званням “ Золотий Лев з 2-ма зірками ” не менше 3 000 PV

  Умови виплати: ОТ в поточному місяці – не менше 300 PV, ТО кожного із цих 6-ти дистриб'юторів з 8-ма зірками не менше 30 000 PV

  Почесна премія “ Золотого Лева з 2-ма зірками ” 0,5%.

  Почесне звання “ Золотий Лев з 3-ма зірками “


  Умови виконання:

  Дистриб'ютору з 8-ма зірками, що має в семи прямих гілках мережі, як мінімум, по одному дистриб'ютору з 8-ма зірками присвоюється почесне звання “ Золотий Лев з 3-ма зірками ”.
  Доходи:
  Пряма винагорода - 41%

  Групова винагорода – 1-36%

  Винагорода за керівництво – 2% від 1-го покоління, 0,5% від 2-го до 11-го покоління дистриб’юторів з рівним ступенем, якщо БТ даного дистриб'ютора з 8-ма зірками з почесним званням “ Золотий Лев з 3-ма зірками ” не менше 3 000 PV

  Умови виплати: ОТ в поточному місяці – не менше 300 PV, ТО кожного із цих 7-ми дистриб'юторів з 8-ма зірками не менше 30 000 PV

  Почесна премія “ Золотого Лева з 3-ма зірками ” 0,5%.


  Почесне звання Золотий Лев з 4-ма зірками ”


  Умови виконання:

  Дистриб'ютору з 8-ма зірками, що має у восьми прямих гілках мережі, як мінімум, по одному дистриб'ютору з 8-ма зірками присвоюється почесне звання “ Золотий Лев з 4-ма зірками ”.
  Доходи:
  Пряма винагорода - 41%

  Групова винагорода – 1-36%

  Винагорода за керівництво – 2% від 1-го покоління, 0,5% від 2-го до 11-го покоління дистриб’юторів з рівним ступенем, якщо БТ даного дистриб'ютора з 8-ма зірками з почесним званням “ Золотий Лев з 4-ма зірками ” не менше 3 000 PV

  Умови виплати: ОТ в поточному місяці – не менше 300 PV, ТО кожного із цих 8-ми дистриб'юторів з 8-ма зірками не менше 30 000 PV

  Почесна премія “ Золотого Лева з 4-ма зірками ” 0,5%.

  Почесне звання “ Золотий Лев з 5-ма зірками “


  Умови виконання:

  Дистриб'ютору з 8-ма зірками, що має в десяти прямих гілках мережі, як мінімум, по одному дистриб'ютору з 8-ма зірками присвоюється почесне звання “ Золотий Лев з 5-ма зірками ”.
  Доходи:
  Пряма винагорода - 41%

  Групова винагорода – 1-36%

  Винагорода за керівництво – 2% від 1-го покоління, 0,5% від 2-го до 11-го покоління дистриб’юторів з рівним ступенем, якщо БТ даного дистриб'ютора з 8-ма зірками з почесним званням “ Золотий Лев з 5-ма зірками ” не менше 3 000 PV

  Умови виплати: ОТ в поточному місяці – не менше 300 PV, ТО кожного із цих 10-ти дистриб'юторів з 8-ма зірками не менше 30 000 PV

  Почесна премія “ Золотого Лева з 5-ма зірками ” 0,5%.

  Почесний Член Правління “


  Умови виконання:

  Дистриб'ютору з 8-ма зірками, що має в чотирьох прямих гілках мережі, як мінімум, по одному дистриб'ютору з почесним званням “ Золотий Лев ” присвоюється звання “ Почесний Член Правління “.
  Доходи:
  Пряма винагорода - 41%

  Групова винагорода – 1-36%

  Винагорода за керівництво – 2% від 1-го покоління, 0,5% від 2-го до 11-го покоління дистриб’юторів з рівним ступенем, якщо БТ “ Почесного Члена Правління ” не менше 3 000 PV

  Умови виплати: ОТ в поточному місяці – не менше 300 PV, ТО кожного із цих 4-х дистриб'юторів з почесним званням “ Золотий Лев ”не менше 120 000 PV

  Почесна премія “ Почесного Член Правління “ 0,25%.

  Заслужений Почесний Член Правління ”


  Умови виконання:

  Дистриб'ютору з 8-ма зірками, що має в чотирьох прямих гілках мережі, як мінімум, по одному дистриб'ютору з почесним званням “ Почесний Член Правління ” і в шести прямих гілках по одному дистриб'ютору з почесним званням “ Золотий Лев ” присвоюється звання “ Заслужений     Почесний Член Правління “.
  Доходи:
  Пряма винагорода - 41%

  Групова винагорода – 1-36%

  Винагорода за керівництво – 2% від 1-го покоління, 0,5% від 2-го до 11-го покоління дистриб’юторів з рівним ступенем

  Умови виплати: ОТ в поточному місяці – не менше 300 PV, ТО кожного із цих 4-х дистриб'юторів з почесним званням “ Почесний Член Правління ” не менше 480 000 PV і в 6-ти дистриб'юторів з почесним званням “ Золотий Лев ” не менше 120 000 PV

  Премія “ Заслуженого Почесного Члена Правління “ 0,5% від всесвітнього товарообороту компанії.

 

  Винагороди та почесні премії дистриб’юторів

  Всі дистриб'ютори мають право на отримання роздрібного прибутку від реалізації продукції корпорації “ Тяньши “, а також мають право рекомендувати інших людей для участі в бізнесі корпорації “ Тяньши ”.

  1. Щомісячна винагорода
• Пряма винагорода, мережева винагорода (41%)
Дистриб'ютор у відповідності зі своїм ступенем має право на отримання прямої винагороди, що вираховується з його особистого товарообороту, і мережевої винагороди, що вираховується з мережевого товарообороту, який створили його дистриб'ютори різних ступенів.

 Умови виконання

 2*

 3*

 4*

 5*

 6*

 7*

 8*

 БЛ

 СЛ

 ЗЛ

 ПВ

 5%

 15%

19%

23%

27%

32%

38%

 39%

40%

 41%

 МВ

 

 10%

4-14%

 4-18%

 4-22%

 5-27%

 6-33%

 1-34%

 1-35%

 1-36%


• Винагорода за керівництво (7%)
  Дистриб'ютор із статусом 5 зірок і вище за умови наявності дистриб'юторів рівного ступеня, а також дотримання вимог до бічного і особистого товарообороту в даному місяці, має право на отримання премії за керівництво з дистриб'юторів рівного ступеня в глибину в залежності від кількості стандартних ланок. Глибина поколінь, з яких дистриб'ютор отримує винагороду, визначається за формулою “ N + 1 “, де “ N “ - кількість стандартних ланок. При цьому відбувається компресія нестандартних ланок.

Умови виконання

5*

6*

7*

8*

БЛ

СЛ

ЗЛ

 Покоління

 1

1%

1%

1%

2%

2%

2%

2%

 2

 

 0,5%

 0,5%

 0,5%

 0,5%

 0,5%

 0,5%

 3

 

 0,5%

 0,5%

0,5%

0,5%

0,5%

0,5%

 4

 

 

 0,5%

0,5%

0,5%

0,5%

0,5%

 5

 

 

 0,5%

0,5%

0,5%

0,5%

0,5%

 6

 

 

 

 0,5%

 0,5%

0,5%

 0,5%

 7

 

 

 

 0,5%

 0,5%

 0,5%

 0,5%

 8

 

 

 

 0,5%

 0,5%

 0,5%

 0,5%

 9

 

 

 

 0,5%

 0,5%

 0,5%

 0,5%

 10

 

 

 

 0,5%

 0,5%

 0,5%

 0,5%

 11

 

 

 

 0,5%

0,5%

 0,5%

0,5%

Особистий
товарооборот

 
50


100


200


300


300


300


300

Бічний
товарооборот


600


1000


2000

 
3000


3000


3000


3000  2. Щоквартальна винагорода
• Почесна винагорода (5,5%)
  Дистриб'ютор з почесними ступенями за умови щомісячного виконання особистого товарообороту, бічного товарообороту і вимог з мережевого товарообороту набувають право на участь у розподілі винагороди за почесне звання. Дана винагорода виплачується один раз на квартал.

Умови виконання

 БЛ

СЛ

ЗЛ

ЗЛ с 1-5*

 ПЧП

ЗПЧП

Вимоги

 Мережевий товарооборот кожного дистриб’ютора з 8-ми зірками в поточному місяці перевищує чи дорівнює  20 000 PV

 Мережевий товарооборот кожного дистриб’ютора з 8-ми зірками в поточному місяці перевищує чи дорівнює  20 000 PV

 Мережевий товарооборот кожного дистриб’ютора з 8-ми зірками в поточному місяці перевищує чи дорівнює  20 000 PV

 Мережевий товарооборот кожного дистриб’ютора з 8-ми зірками в поточному місяці перевищує чи дорівнює  30 000 PV

 Мережевий товарооборот кожного з чотирьох “ Золотих Левів “ в поточному місяці перевищує чи дорівнює  120 000 PV

 Мережевий товарооборот кожного з чотирьох ПЧП “ в поточному місяці перевищує чи дорівнює 
480 000 PV і кожного з шести “Золотих Левів “ перевищує чи дорівнює  120 000 PV

Пропорція
винагороди


1,0%


0,75%


0,5%


0,5%*5


0,25%


0,5%

  3. Річні премії та винагороди
  Особливі премії за заслуги та елітні подарунки:
• Участь у міжнародному семінарі
  Статус для отримання винагороди: дистриб'ютори з 6-ма зірками і вище набувають право на участь в міжнародному семінарі, на організацію якого компанія виділяє 0,4% від регіонального товарообороту. Умови для атестації визначає Головне управління Євро-Азіатського регіону. Дана премія видається після отримання підтвердження від Головного управління корпорації “ Тяньши “.
• Престижний автомобіль для лідера
  Статус для отримання винагороди: дистриб'ютор, який отримав почесне звання “ Срібний Лев “, якщо він протягом 1 фінансового року 6 місяців, у тому числі 3 місяці поспіль дотримувався необхідних умов для отримання почесної премії “ Срібного Лева “.

  Премія: розмір разової премії, яка обов'язково повинна бути використана на придбання автомобіля, становить 25 000 PV.
• Розкішна яхта
  Статус для отримання винагороди: дистриб'ютор, який отримав почесне звання “ Золотий Лев “, якщо він протягом 1 фінансового року 6 місяців, у тому числі 3 місяці поспіль дотримувався необхідних умов для отримання почесної премії “ Золотого Лева “.

  Премія: розмір разової премії складає 30 000 PV.
• Особистий літак
  Статус для отримання винагороди: дистриб'ютор, який отримав почесне звання “ Золотий Лев з 5-ма зірками “, якщо він протягом 1 фінансового року 6 місяців, у тому числі 3 місяці поспіль дотримувався необхідних умов для отримання почесної премії “ Золотого Лева з 5-ю зірками “.
  Премія: розмір разової премії складає 40 000 PV.
• Розкішна вілла
  Статус для отримання винагороди: дистриб'ютор, який отримав почесне звання “ Почесний Член Правління ”, якщо він протягом 1 фінансового року 6 місяців, у тому числі 3 місяці поспіль дотримувався необхідних умов для отримання почесної премії “ Почесного Члена Правління ”.

  Премія: розмір разової премії складає 100 000 PV

 

 

  Роз'яснення термінів:


1) Дистриб'ютор: Кожен легальний громадянин, рекомендований офіційним дистриб'ютором нашої компанії, який придбав “ Стартовий пакет ” компанії “ Тяньши ”, що заповнив анкету - заяву про вступ в компанію, після затвердження даної заяви, може вважати себе дистриб'ютором.
2) Спонсор: Це людина, яка відповідає всім вимогам бути дистриб'ютором і рекомендує інших людей для вступу в бізнес “ Тяньши “. Іншими словами - спонсорує.
3) Дистриб'ютори безпосереднього спонсорування: всі ті, кого безпосередньо рекомендував сам дистриб'ютор.
4) Дистриб'ютори непрямого спонсорування: всі кого рекомендували не Ви, а Ваші дистриб’ютори.
5) Гілка мережі: група дистриб'юторів, яка організована за рекомендацією Вашого прямого дистриб'ютора (включаючи його самого). Активна гілка мережі - в якої ТО за даний місяць становить не менше 2000 PV. 
6) Ваша мережа: сукупність всіх гілок Вашої мережі, включаючи Вас.
7) Дистриб'ютор з рівним рангом: дистриб'ютори у Вашій мережі рівного з Вами ступеня.
8) Point Volume ( PV ) - основна одиниця вартості продукції. На території кожної конкретної країни PV переводиться до місцевої грошової одиниці у відповідності із коефіцієнтом. Bonus Volume (BV) – розрахункова одиниця, яка являється частиною вартості продукції, величина якої враховується для виплати винагороди.

9) Особистий товарооборот ( ОТ ): вартість PV всієї Вашої закупівлі за певний місяць на свій дистриб'юторський номер.
10) Особистий накопичувальний товарооборот ( ОНТ ): сума ОТ дистриб'ютора за всі місяці з моменту підписання анкети-заяви.
11) Прямий товарообіг дистриб'ютора: складається з 2-х частин: перша частина - це сума ОТ дистриб'юторів його прямого спонсорування до того моменту, коли їх ОНТ досягне 300 PV. Друга частина - це ОТ самого дистриб'ютора, після того моменту, як його ОНТ перевищить 300 PV.
12) Непрямий товарообіг дистриб'ютора: складається з 2-х частин: перша частина - це сума ОТ дистриб'юторів його прямого спонсорування після того моменту, коли їх ОНТ перевищить 300 PV. Друга частина – це сума ОТ всіх його дистриб'юторів безпосереднього спонсорування.

13) Накопичений товарообіг дистриб'ютора ( НТО): Сума закупок всіх дистриб'юторів його мережі, включаючи його самого, за всі місяці з моменту підписання заяви-анкети цим дистриб'ютором.

14) Товарообіг мережі дистриб'ютора ( ТО ): сукупність обсягів покупок всієї мережі даного дистриб'ютора ( включаючи особистий об’єм продажів ) на даний місяць.
15) Бічний товарообіг дистриб'ютора ( БТ ): різниця між товарооборотом Вашої мережі і товарооборотом мереж дистриб'юторів з рівним ступенем і вище у Вашій мережі.

16) Пряма винагорода: винагорода за прямий товарообіг.
17) Групова винагорода: винагорода за груповий товарообіг Вашої мережі.
18) Винагорода за керівництво: винагорода від товарообігу мереж дистриб'юторів рівних з вами ступенів у Вашій мережі.
19) Почесна винагорода: сукупність винагород, які отримують дистриб'ютори  з Почесними званнями за участю в розподілі 5,5% загального товарообороту Корпорації.

20) Почесна винагорода Заслуженого дистриб'ютора: винагорода, яку отримують дистриб'ютори, які досягли звання Заслуженого дистриб'ютора.

  Примітка:
  25 число кожного місяця є останнім числом фінансового місяця, тобто обсяги отримані до 25 числа включно і є обсягами даного місяця, а з 26 числа до 25 числа наступного місяця вважаються обсягами наступного фінансового місяця.
 

  Правила продовження контракту для дистриб’юторів “ Тяньши ”

 

 1. Правила для пролонгації контракту застосовуються до всіх дистриб’юторів, незалежно від кваліфікації.
 2. Строк дії контракту ( заяви дистриб’ютора ) – 12 місяців з моменту реєстрації контракту (присвоєння ідентифікаційного номеру).
 3. Якщо протягом строку дії контракту особистий накопичувальний товарооборот дистриб’ютора досягне чи перевищить 100 PV, то строк дії контракту буде автоматично продовжуватися на 12 місяців. В іншому випадку контракт даного дистриб’ютора буде виключений із діючих номерів контрактів і ліквідований в корпоративній базі даних.
 4. Компанія резервує за собою право відмовити в пролонгації контракту у випадку, якщо дистриб’ютор буде визнаним таким, що порушив положення Керівництва для  дистриб’юторів по веденню бізнесу “ Тяньши ” ( TIENS Distributors Business Manual ).
   

  Головні особливості маркетинг-плану “ Тяньши “

   1. Накопичувальний маркетинг-план (всі закупки дистриб'юторів мережі накопичуються в часі, що гарантує кар'єрне зростання при будь-якій динаміці розвитку мережі).
   2. Гарантується кар'єрний ріст тільки вперед, немає умов для зриву кар'єри вниз.
   3. Зберігається структура спонсора незалежно від кар’єрного росту його дистриб’юторів.
   4. Немає необхідності підтверджувати досягнуті ранги, що дозволяє розвивати власну кар'єру в комфортному для себе режимі.
   5. З ростом кар'єри і, відповідно, з ростом оборотів ростуть відсотки із збільшенням оборотів, що гарантує зростання комісійної винагороди. Компанія цінує кваліфікацію і професіоналізм, визначає спрямованість на довгострокове партнерство.
   6. Винагорода “ за керівництво “ від партнерів однакового рівня до 11-ти рівнів в глибину, що особливо істотно на рівнях 7-8 зірок.
   7. Наявність почесних премій від світового товарообігу для дистриб'юторів з почесними ступенями забезпечує особливу зацікавленість у розвитку глибоких структур і заохочує розвиток бізнесу в різних регіонах світу.
   8. Всесвітня комп'ютерна мережа і розвиток філій компанії по всьому світу дозволяє будувати міжнародний бізнес.
   9. Спеціальний туристичний фонд на рахунку кожного дистриб'ютора з 6 зірок ( за певних умов ) та з почесними ступенями дозволяє активно реалізувати програму міжнародного туризму.
  10. Спеціальні призи від компанії, починаючи з рангу почесних ступенів (автомобілі елітної марки, яхта, літак, котедж ), створює особливу зацікавленість дистриб'юторів у розвитку власної кар'єри.

 

Зареєструватись
Прізвище *
Прізвище
Ім'я *
Ім'я
По-батькові *
По-батькові
Місце народження ( країна ) *
Місце народження ( країна )
Адреса: Країна *
Адреса: Країна
Поштовий індекс *
Поштовий індекс
Область, район *
Область, район
Місто *
Місто
Вулиця, дім, квартира *
Вулиця, дім, квартира
Дата народження *
Дата народження
Серія та номер паспорта: *
Серія та номер паспорта:
Номер дом. телефону *
Номер дом. телефону
Номер моб. телефону *
Номер моб. телефону
Електронна адреса *
Електронна адреса
  

Designed by Platinum All rights reserved.

Відео Тяньши